Josef Rychtář měl po smrti Bartošové pořádat orgie v jejím domě. Sám z něčeho podobného kdysi obvinil exmanželku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Josef Rychtar
Zdroj: Profimedia

Josef Rychtář se tváří na veřejnosti jako smutný vdovec, který se stále nepřenesl přes smrt své ženy Ivety Bartošové. Ve skutečnosti měl ale už pár týdnů po její smrti pořádat v jejím domě orgie. Serveru Extra to prozradil jeho bývalý přítel Stanislav Lysý.

Rychtář po smrti své ženy tropil jeden skandál za druhým. Většina lidí to ale přisuzovala tomu, že smutní po své manželce. To, co se dělo v jejich domě, tomu ale podle všeho příliš nenasvědčovalo.

Otevíral jsem jim dveře

„Byla to Sodoma Gomora,“ popsal na rovinu pro Extra Lysý, který dělal před smrtí Ivetě zvukaře a měl tak k rodině blízko. Podle jeho slov psalo Rychtářovi hodně fanynek, některé dokonce vyhledával on sám.

Čtyři ženy k němu domů chodily pravidelně, jiné se měly různě měnit. „Mě nejvíc štvalo, že to pak hodil na mě. Je pravda, že jsem jim otevíral dveře. Bylo to ale na jeho příkaz a chodily za ním,“ vysvětlil Lysý.

Sám Rychtář tvrzení už v minulosti několikrát popřel. Podle jeho slov o nic nešlo. Fotky s fanynkami vysvětloval tím, že si s ním chtěly dát pusu, aby se pak mohly chlubit kamarádkám.

Sám z orgií obvinil svou exmanželku

V roce 2019 média psala o tom, že Rychtář obvinil svou exmanželku Darinu Novou z toho, že si vodí do vily na orgie bezdomovce. Ta ho na oplátku obvinila z pomluvy a chtěla po něm zaplatit odškodné.

„Paní Nová si tam brala pořád nějaké chlapy, kteří ji tam uspokojovali. Všechno tam bylo slyšet. Většinou mi přišlo, že byli ožralí, viděla jsem basy od piva a tak podobně. Trvalo to měsíce,“ tvrdila podle Aha! u soudu partnerka Rychtářova syna.

„Chtěl mi ublížit tím nejhorším způsobem. Úplně jsem se zhroutila. Po jeho veřejném zostuzení jsem měla naplněnou schránku kosočtverci, chodily mi zprávy, že jsem prostitutka, za kolik dávám. Lidi se na mě uculovali,“ řekla k situaci Blesku Nová.

Nakonec jí dal soud za pravdu a Rychtář musel zaplatit za pomluvy 600 tisíc odškodné. Po několika letech se pak dostal do situace, kdy je z orgií ve své vile obviňován on sám.

A ačkoli se brání, že jde o nesmysl, je jasné, že někteří lidé slovům věří stejně tak jako v případě jeho ženy před lety.

Zdroj: Extra, Aha!, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články