Josef Maršálek žije s chovatelem ušlechtilých morčat. Dříve měl vztah na dálku se Španělem

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Marsalek Josef
Zdroj: Nextfoto

Josef Maršálek je světoznámý cukrář. V našich končinách se ale proslavil především díky pořadu Peče celá země. Sympatický porotce je už skoro dva roky v registrovaném partnerství. Kdo je vlastně muž jeho života a jak se se svou osudovou láskou seznámil?

Josef Maršálek do toho v červnu 2020 praštil. Po dvouleté známosti si vzal svého přítele, vysokoškolského profesora Petra Tejmla.

Začátky jejich vztahu nebyly vůbec jednoduché, o to byly ale romantičtější. Petr se totiž do Josefa na první pohled platonicky zamiloval, když ho viděl v jedné televizní reportáži.

Myslel si, že je narcis

Jeho kamarádi ho ale odrazovali. Petr tak sám sebe nakonec přesvědčil za pomoci různých článků, že muž, do kterého se na první pohled zamiloval, je tak trochu náfuka.

„Ještě než jsme se pořádně poznali, myslel si o mně, že jsem arogantní, nafoukaný, narcistický debil,“ prozradil cukrářský porotce v pořadu Limuzína televize Óčko.

marsalek tejml

Zdroj: Pavel Machan / CNC / Profimedia

Měl v té době přítele

Vysokoškolský profesor se tak rozhodl, že za Maršálkem přijede. Na vlastní oči se chtěl přesvědčit, že je Josef opravdu takový, jak předpokládá, aby mohl svou platonickou lásku nadobro pohřbít. Opak byl ale pravdou. Petr Tejml zjistil, že Josef je fajn člověk.

Maršálek byl ale tak trochu zadaný. „Byl jsem v té době totiž v desetiletém vztahu na dálku s jedním Španělem,“ prozradil hudební televizi.

Plánují rodinu

Komplikovaný vztah, kdy jezdil za přítelem každé tři týdny do Barcelony, se pak nakonec rozhodl ukončit. Místo toho začal žít s univerzitním profesorem a chovatelem ušlechtilých morčat.

Oba se natrvalo usídlili v obci Dubná v jižních Čechách. Tam se věnují zahradničení a péči o zvířátka. Už nyní oba přemýšlí o tom, že by se jednou rádi stali rodiči.

Zdroj: Blesk, iDnes, Óčko

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články