Josef Abrhám mladší očekává příchod potomka každým dnem. S těhotnou ženou přesto vyrazil do společnosti

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
josef abrham mladsi
Zdroj: Profimedia

Poslední rozloučení s hercem Josefem Abrhámem bylo velmi emotivní. Když se v červnu rodina sešla, aby doprovodila velikána na jeho poslední cestě, mísily se ale v některých členech rodiny pocity smutku i štěstí. Jeho syn Josef Abrhám mladší se totiž musel rozloučit s otcem, zároveň ale řešil čerstvé těhotenství své partnerky.

A teď po pár měsících už se snaží myslet Abrhám především na to pozitivní. S příchodem miminka na svět je toho třeba hodně zařídit. Jeho žena se navíc už pěkně zakulatila a podle deníku Expres se při vzpomínkovém večeru na slavné herce Činoherního klubu někteří hosté báli, že bude rodit přímo na místě.

Josef Abrhám mladší se ničeho nebojí. Na potomka se těší a má už dostatečné zkušenosti s tím, co ho čeká. Bude to totiž v pořadí už páté dítě. On sám se narodil jako jedináček, a očividně se tak rozhodl, že to svým dětem vynahradí se vší parádou.

Rodiče se pátého vnoučete nedočkali

Syn Josefa Abrháma a Libuše Šafránkové se připravuje na to, až se svou ženou přivítají potomka na světě. Je mu ale líto, že ani jeden z jeho rodičů se pátého vnoučete nedočkal. Josef zemřel 16. května 2022 ve věku 82 let.

Libuše opustila svět v červnu roku 2021, bylo jí teprve 69 let. Josef junior tak bude dalšího potomka vychovávat bez prarodičů z jeho strany, vzhledem ke zkušenostem s rodičovstvím to pro něho ale nebude žádný problém.

Je jasné, že vnoučkovi či vnučce bude o hereckých velikánech, kteří se neodmyslitelně zapsali v srdcích mnoha fanoušků, Josef vyprávět. A jelikož staré filmy neumírají, jednou se třeba s celou rodinou podívají na nějaký snímek, ve kterém si jeho rodiče zahráli.

Už se to blíží

Když Abrhám s manželkou dorazili naposledy do společnosti, všem bylo jasné, že dvojice očekává příchod miminka každým dnem. Z dlouhého sezení byl potomek v bříšku nesvůj a maminku kopal, jak mohl. Josef hrdě neustále bříško hladil a kontroloval, zda má jeho žena vše, co potřebuje.

Na Josefovi bylo vidět, že je mu žena velikou oporou. Se ztrátou rodičů, kteří zemřeli jen několik měsíců po sobě, se srovnával těžce. To, že má vedle sebe milující ženu, se kterou teď navíc čeká další dítě, mu ale dodává energii do života.

Čas s vnoučaty si Josef Abrhám i Libuše Šafránková užívali velmi rádi. Vždy si pro svého syna přáli velkou rodinu. Jemu je tak líto, že se posledního dítěte nakonec nedožili, i tak si je ale jistý, že ho budou střežit z hereckého nebe.

Zdroj: Extra, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články