Jordan Haj se zastal Emmy Smetany. Podpora se však minula účinkem

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Emma Smetana a Jordan Haj
Zdroj: Profimedia

Emma Smetana získala hlavní roli v seriálu Eliška a Damián a měla radost, protože si to prý přála její dcera. Radost však rychle přešla a Emma schytává kritiku ze všech stran. Na to se nemohl dívat její partner Jordan Haj a pokusil se pomoci. Někdy ale pomoc nevyjde tak, jak očekáváme.

Kdykoliv jste zapli televizi, běžela tam ukázka na nový seriál, který se až moc podobá filmu Kate a Leopold.

Seriál totálně propadl

Diváci se tak mohli dozvědět, že je čeká seriál Eliška a Damián, kde se Damián žijící v 18. století dostane do přítomnosti a seznámí se s krásnou Eliškou.

Již ukázky napovídaly, že se nebude jednat o veledílo české filmografie, ale mnoho diváků nečekalo, že to bude až takový propadák.

Pokud se vrátíme ke zmíněnému podobnému filmu, tak ten se na ČSFD dočkal hodnocení 65 %, což většinou znamená slabší snímek.

Eliška a Damián má ale dokonce jen 7 %. V tomto případě již lze opravdu tvrdit, že se jedná o propadák.

Emma kritiku nezvládá

Představitelkou Elišky je herečka Emma Smetana a tvrdou kritiku své práce vůbec nezvládá. Roli prý navíc vzala kvůli své malé dcerce, která je spokojená.

„Jelikož jsem tuhle roli vzala hlavně kvůli ní, tak tu misi považuji za splněnou, kdo se budete dívat dál, užijte si to tak moc,“ sdělila na svém instagramu.

Dospělé publikum ovšem není malé dítě a dává svůj názor hlasitě najevo. Herečka má na to jasný názor: daným lidem by se nelíbilo vůbec nic.

„Desítky komentářů se nesou ve vulgárním duchu, který by byl off s jakýmkoliv audiovizuálním obsahem. Čtu to jako další potvrzení toho, že míra přednasranosti je v naší společnosti obrovská a tomu odpovídá množství lidí, kteří potřebují ventil,“ uzavřela vyjádření ke kritice.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jordan Haj (@jordanhaj)

Pomoc, která moc nepomohla

Ačkoliv se herečka snaží vystupovat sebevědomě, že je nad věcí, tak doma se asi hodně trápí. To nezvládá její partner Jordan Haj a Emmy se zastává.

„Za lidi z komentářů bych chtěl jako jejich mluvčí předem říct, že mi ten výkon hodně kazí to nepřechýlené příjmení. Mám s tím fakt problém,“ řekl například pro Super s odkazem na to, že lidem vadí opravdu všechno.

Nyní se rozhodl pro další vyjádření podpory a tentokrát na svém instagramu zvolil video, na kterém jsou kritici házeni dolů do propasti.

S podporou sledujících se ale nesetkal. Naopak mu vyčítali, že seriál hájí jen kvůli tomu, že tam hraje Emma.

„Hlavně to není kritika Emmy, ale toho seriálu. Neříkej Jordy, že pokud by tam nehrála Emma, pochválil bys to, nebo se nedej bože koukal,“ napsal například jeden z nich.

Další Jordanovi psali, že by měl prostě připustit, že se seriál nepovedl, a podpořit partnerku, aby přijmula oprávněnou kritiku.

Vypadá to, že Emma bude plakat stále více, od Jordana se dá čekat další příval obhajob a na příští díl seriálu se podívá dvojnásobek diváků, protože budou chtít vědět, zda je to opravdu tak strašné.

Zdroje: Super, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články