Jordan Haj přiznal, že chtěl vypadat jako Brad Pitt. Filip Grznár jeho fitness snahu zkritizoval

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Jordan Haj Emma Smetana
Zdroj: Profimedia

Jordan Haj a Emma Smetana strávili i letošní zimu na Bali. A zatímco postavu Emmy mohli fanoušci několikrát obdivovat, zpěvák žádnou odhalenou postavu nepostoval. Sám již dříve přiznal, že se svou postavou není od puberty spokojený. Prozradil, že chce vypadat jako Brad Pitt a že kvůli tomu dělá sklapovačky a kliky. Jeho cvičení po letech zkritizoval plzeňský svalovec Filip Grznár, který uvedl, že je Haj, co se týče cvičení a fitness, totální analfabet.

Rodinka tráví každý rok zimu na Bali, které si oblíbili. A zatímco jsme v Čechách mrzli, Jordan Haj si užíval focení své krásné partnerky.

Dokonalá postava po dětech

Emma Smetana se po dvou dětech může pyšnit skvělou postavou a její sexy fotky nenechali žádného jejího fanouška klidným.

Že si na Bali rodina život užívá, dokazuje ale i instagram Emmy.

„Slunce, moře, písek, bazén, gym, sauna, pára, klimatizace, život v outdoor vile (indoor jen ložnice) a všudypřítomné rostliny, ze kterých se vypařuje leccos,“ napsala na své sociální sítě.

Co však na fotkách chybí, je postava Jordana, která by na oplátku potěšila jeho fanynky. Jordan se ale nejspíše moc fotit nechce, protože se svou postavou moc spokojený není.

Svou postavu skrývá

Se svou postavou není zpěvák spokojený již od puberty, a protože je pro něj vzhled kvůli kariéře důležitý, snaží se s tím bojovat.

„Když vyšel film Fight Club, řekl jsem si, že až budu jednou dospělý, udělám si taky takovou vyrýsovanou postavu. Ten pekáč buchet,“ přiznal v roce 2021 v podcastu Hrana.

Dodal tehdy, že aby si takovou postavu zajistil, začal každý den dělat 50 kliků a 50 sklapovaček. Sám ale přiznal, že mu to asi dlouho nezůstane.

Podle plzeňského trenéra Filipa Grznára by bylo ale lepší, kdyby s tím vůbec nezačínal, a naopak je dobře, pokud už skončil.

„50 kliků není vůbec nic, žádný výsledek to mít nebude. Kajínek ve vězení dělal 1100 kliků denně,“ upozornil sportovec ve vyjádření pro Top-fight.

Navíc prý takové cvičení není vůbec dobré pro tělo, protože se kombinací takových cviků člověk zadělá na kulatá záda, zabalené lopatky, horní zkřížený syndrom a bude vypadat hrozně.

„Je vidět, že ten člověk je, co se týče cvičení a fitness, totální analfabet a měl by okamžitě nechat toho, co dělá, protože je to úplně zbytečné a akorát si ublíží,“ dodal Grznár.

Nezbývá než doufat, že Jordana za ta léta přešla jeho touha vypadat jako Brad Pitt a po slovech Grznára si třeba najme někoho, kdo mu s budoucím tréninkem pomůže.

Zdroje: Instagram Emma, Facebook Jordan, Top-fight, Hrana

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články