Jon Cryer přišel o panictví s Demi Moore. Ona po letech přiznala, že za to částečně mohly i drogy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jon Cryer
Zdroj: Profimedia

Jon Cryer se proslavil jako hvězda seriálu Dva a půl chlapa. V minulosti nějaký čas chodil s herečkou Demi Moore. Ačkoli jejich vztah je dávno u konce, poměrně nedávno se herec rozpovídal o tom, že to byla právě tato jeho kolegyně, se kterou zažil své první intimní chvilky.

Jejich románek byl sice krátký, přesto na něj ale ani jeden z nich nezapomenou. Dohromady se dali v roce 1984, kdy společně hráli v komedii Žádná maličkost. Demi Moore už tehdy procházela problémy s drogami, herec ale dnes tvrdí, že o tom neměl nejmenší tušení.

Opakovaná léčba

„Chvíli jsme spolu chodili, když jsme pracovali na filmu Žádná maličkost, ale myslím, že náš románek byl ve skutečnosti poměrně krátký. Už tehdy se potýkala s problémy s drogami. Já o nich neměl ponětí a dozvěděl jsem se o tom až pár týdnů před koncem natáčení,“ svěřil se Cryer v rozhovoru pro People.

Dodal, že Demi se potom od roku 1985 na žádost režiséra Joela Schumachera léčila a dokončila odvykací kůru úspěšně. Dlouhé roky se držela, nicméně v roce 2012 musela nastoupit na léčbu znovu, a to kvůli problémům s návykovými látkami a také poruchou příjmu potravy, dodává Alarmy.

První milostná zkušenost?

Informace, kterou možná Jon Cryer spoustu lidí překvapil, je ta, že byla Demi Moore ve skutečnosti první osobou, se kterou strávil noc. Herečce tehdy bylo 21 let, Cryerovi 19.

A zdá se, že Demi toho lituje. Má totiž pocit, že byla během krátkého vztahu permanentně kvůli drogám mimo realitu. Její tehdejší přítel si to neuvědomoval, takže když mezi nimi k něčemu došlo, z její strany za to z velké části mohly návykové látky.

„Jon se do mě zamiloval i ve skutečném životě a ztratil kvůli mně panenství, když jsme natáčeli ten film,“ uvedla s tím, že ačkoli jde už o mnoho let starou záležitost, na některé lásky se jednoduše zapomenout nedá. A tohle bude pro oba herce do konce života jedna z nich.

Zdroj: Page Six, USA Today, People, Alarmy

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články