Jon Bon Jovi pomáhá lidem bez domova, rodina pro něj znamená všechno. Ve vztahu je pro něj nedůležitější vzájemná úcta

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jon Bon Jovi
Zdroj: Profimedia

Jon Bon Jovi je na první pohled drsný rocker. I dnes se mu daří plnit stadiony jásajícími fanoušky a svým chraplavým hlasem představuje rockové písničky v plné parádě. Slávu ale využívá k tomu, aby pomáhal potřebným. Peníze, které se mu podařilo vydělat, investuje například do pomoci lidem bez domova.

Někteří lidé ho mají rádi proto, jakou hudbu dělá. Milující otec od rodiny má ale kromě rockové hudby jinak poměrně klidné zájmy a řada fanoušků ho má ráda pro jeho osobnost. Rocker, který se ve volném čase věnuje filantropii, má doma 4 děti a snaží se kromě rodiny myslet i na ty, kteří tolik štěstí v životě nemají, píše Variety.

Pocit naplnění

V roce 2019 spustil Bon Jovi projekt, ve kterém prostřednictvím několika restaurací pomáhal rozdávat jídlo lidem bez domova. Uvedl tehdy, že pomoc lidem, kteří to potřebují, mu dává pocit naplnění.

„Hlad nevypadá tak, jak by si vaše okolí mohlo myslet. Mnohdy jde o děti, o sousedy, které běžně potkáváte a ani si neuvědomíte, že mají problémy,“ citoval server Irish Times manželku hudebníka, která se do projektu také zapojila.

Priority už má jasné

Jon Bon Jovi se v roce 1989 oženil s Dorotheou, se kterou mají 4 děti. Uvědomuje si, že dříve kvůli koncertování a své vlastní slávě hodně zameškal. Brzy mu ale došlo, že rodina je pro něj vším a naučil se spojit hudbu s časem na děti a manželku.

Prioritou pro něj teď je, aby byli šťastní lidé kolem něj. Jeho žena je profesionální učitelkou karate a restauratérkou. Ve vztahu s ní je podle hudebníka nejdůležitější vzájemná úcta. I proto jim manželství vydrželo dodnes.

Nejstarší dcera Bon Joviho se jmenuje Stephanie a dnes pracuje v zákulisí televize. Jesse se věnuje fotbalu, Jake se zajímá o média, nemá ale ještě jasno, jakým směrem se vydá. Nejmladší Romeo si udržuje své plány v soukromí a příliš o nich nemluví.

Zdroj: Smooth Radio, Irish Times, Men’s Health, People, CBS News, Variety

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články