Johnny Depp měl erektilní dysfunkci, proto si v posteli vypomohl lahví, tvrdí Amber Heard

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
johnny depp amber heard
Zdroj: Profimedia

Soudní proces mezi Johnnym Deppem a Amber Heard skončil před dvěma měsíci. Drama kolem jejich vztahu ale přesto i nadále pokračuje. Existuje totiž řada dokumentů, na které se během soudů nedostalo, a jak naznačují důkazy, pár na sebe chtěl vzájemně naházet ještě celou kupu špíny.

Právní komentátorka Andrea Burkhart zveřejnila před časem na sociálních sítích spis, do kterého mohou lidé za určitých podmínek nahlédnout a dozvědět se něco, co v médiích k velké aféře řečeno nebylo. Některé podrobnosti by ale možná řada lidí po přečtení raději rychle zapomněla.

Johnny Depp se například pokoušel jako důkaz u soudu předkládat nahé fotografie, které měly dokázat, že měla Amber vztahy i mimo manželství a že si přivydělávala i jako exotická tanečnice. Podobně jako další dokumenty ale podle právníků neměly tyto důkazy žádný relevantní vliv na případ.

Sexsymbol, nebo aktivistka za ženská práva?

Nahými fotografiemi se měl podle Fox NEWS Johnny Depp pokoušet vyvolat u společnosti obraz o tom, že byla Amber Heard ve skutečnosti sexsymbolem, který se veřejně vystavoval. Neměla prý dokonce problém trávit s muži čas za peníze.

Podle právníků ale byly důkazy nedostatečné. Jednalo se tak o chabý pokus, jak Heard shodit v očích těch, pro které je stále aktivistkou za ženská práva, jež by podobnému jednání nikdy nepodlehla. Na druhou stranu Amber na Johnnyho také vytáhla věci, které se nakonec k soudům nedostaly.

johny depp

Zdroj: Profimedia

Právníci Heard například chtěli před soud vznést i informace o tom, že měl Depp nějaký čas erektilní dysfunkci. Právě proto údajně musel při pohlavním styku používat láhev od alkoholu. Zmínka o tomto problému ale byla podle protitýmu nevhodná, a nakonec se jí tak soudy nemusely zabývat.

Uříznutý prst

Velkým tématem se stal také uříznutý kousek prstu Johnnyho Deppa. Ten se v dokumentech objevil z obou stran. Johnny Depp argumentoval tím, že ho jeho partnerka viděla pít, proto po něm mrštila skleněnou lahví. Ta se roztříštila a připravila ho o špičku prstu.

Tým Heard ale přišel s obviněním, že si prst usekl herec sám, aby mohl později využít zranění právě například před soudy. Pro nedostatečné informace z obou stran nakonec ani tato skutečnost o tom, jak soud dopadne, nerozhodovala.

Spis, který Andrea Burkhart dala na čas k dispozici, obsahoval celkově okolo 6000 stránek a byl plný nejrůznějších nepodložených informací, fotografií a záznamů, kterými se Depp a Heard snažili jeden na druhého hodit co nejvíce špíny. Soudci se ale ke své úlevě museli potýkat jen s mnohonásobně menším počtem dokumentů.

Zdroj: Vulture, Fox NEWS

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články