Jitka Zelenková ukázala, jakou mívala kdysi ve cvičebním úboru figuru. Ladislavu Štaidlovi to ale nestačilo

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Zelenkova Jitka
Zdroj: Profimedia

To, že se zpěvačka Jitka Zelenková pyšní sametovým hlasem, ví zřejmě každý. Málokdo ale tuší, že se kdysi pyšnila opravdu prvotřídní figurou. Přesvědčila o tom nedávno své fanoušky na instagramu. Ale ani její krásné tělo jí kdysi štěstí v lásce nepřineslo.

Jitka Zelenková je úspěšná zpěvačka. Během své kariéry spolupracovala s Karlem Gottem, Ladislavem Štaidlem či Rudou Roklem.

Vzpomínka na aerobik

Kromě pěveckého talentu ale disponovala také krásnou tváří i postavou. To dokázala nedávno na svém instagramu, kam přidala svou fotku z roku 1982.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jitka Zelenková (@sametovyhlas)

Na ní je Jitka zachycena v cvičebním trikotu, pod kterým evidentně nemá podprsenku, což tedy rozhodně nevadí. Nechybí ani typická sportovní čelenka a vysoké ponožky.

„Tady je důkaz, že aerobik se u nás provozoval už v roce 1982,“ napsala herečka ke snímku. Přidala navíc vtipný hashtag „cvicmevrytme“.

Nikdy se neusadila

O tom, že byla svého času pořádný „kus“, už nikdo nepochybuje. Bohužel ani to jí příliš štěstí ve vztazích nepřineslo. Nikdy v životě se Jitka nevdala ani neměla děti.

Vliv na to zřejmě měl i fakt, že dokázala být 11 let pouhou milenkou. Její velkou láskou byl totiž Ladislav Štaidl. Ten ale nejenže byl v té době ženatý, ale rád si užíval i mimo manželské lože.

Se Štaidlem jí to nevyšlo

Zelenková tak byla spíše jednou z mnoha milenek. „On měl vedle mě a vedle své zákonité manželky ještě jiné ženy. Vedle něj jsem taky měla ještě jiný chlapy, ale vždycky to byl jenom takový truc provázený výčitkami,“ svěřila se kdysi Blesku zpěvačka.

Se svou situací ale byla údajně smířená. „Samozřejmě to celé nebylo z mé strany košer, mít vztah se ženatým člověkem s dětmi. Jenže když někoho milujete, bohužel si nemůžete pomoct. Ale hlavně: já jsem nikdy nikoho nechtěla rozvádět,“ doplnila pro iDNES. Štaidla pak nakonec rozvedla jiná zpěvačka, a to Iveta Bartošová.

Zdroj: Instagram, Blesk, iDNES

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články