Jitka Zelenková se cítí jako československá zpěvačka. A ve svém věku vypadá skvěle

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jitka Zelenkova
Zdroj: Nextfoto

Je jí 73 let. Málokdo by si to ale tipl. Jitka Zelenková vypadá na svůj věk skvěle. Zpěvačka miluje slunce a opalování, kterého si užívá v létě u moře a v zimě na horách. Jaké jsou její další triky na dokonalý vzhled?

„Co se kosmetiky týká, investuji do různých prostředků na vlasy, samozřejmě. Potřebuji na ně speciální věci, když je mám takto kudrnaté,“ zasmála se v rozhovoru pro iDNES. Na druhou stranu za přípravky na pleť prý utrácí spíše méně.

Plastiky nejsou nic pro ni

Zelenková prý plastické operace neodsuzuje, rozhodně je ale nevnímá jako něco, co by konkrétně jí mělo pomoci. Sama žádnou nemá a nikdy by do toho nešla.

„Jako třeba i muži chodí na operaci víček, takže to je úplně běžná věc. Ale vylepšování jako veliké pusy a to, co je nyní trend, tak nevím. Mně se to moc nelíbí a připadá mi to někdy trošku směšné,“ vysvětluje.

Československá zpěvačka

Jitka se svými fanoušky komunikuje i na sociálních sítích. V Den vzniku samostatného československého státu se tak v jednom ze svých příspěvků na facebooku zamyslela nad tím, zda se více cítí jako zpěvačka česká, nebo slovenská.

„Slovensko a slovenské publikum miluju! A taky jsem si nedávno potvrdila, že Bratislava je mimořádně krásné město. Dokonce jsem poprvé v životě navštívila úchvatný Bratislavský hrad. A moc se mi tam líbilo,“ uvedla.

Přidala několik fotografií, na kterých vypadá jako vždy skvěle a je vidět, že si výlet velmi užila. V komentářích se pak dočkala pochvaly nejen za své názory, ale také právě za to, jak moc jí to sluší.

„Já se pořád považuji za československou zpěvačku, na Slovensku jsem měla i řadu přátel, prožila jsem tam hezké časy. Kdykoli jedu na Slovensko, těším se tam, protože diváci mají větší temperament, jsou živější než u nás. Asi to bude tím, že je to blízko Maďarska,“ uvedla pak hudebnice v rozhovoru pro Super.

Zdroj: Facebook, Super, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články