Jitka Schneiderová zveřejnila retro foto ze zákulisí Samotářů. Budete jí závidět, s jakými fešáky si užívala

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
jitka schneiderová
jitka schneiderová

Herečka Jitka Schneiderová pravidelně zásobuje své fanoušky na sociálních sítích střípky ze svého života. A to jak hereckého, tak osobního. V jednom z nedávných příspěvků je spojila dohromady, když zveřejnila fotky z večírku s kolegy z filmu Samotáři.

„Když nám dneska náš kulťák Samotáři pustila Česká televize, tak tady máte pár backstage fotek. Bylo a je to velký!“ napsala k sérii rozverných fotografií Jitka.

Party v plném proudu

Na ní je zachycena v obložení dvou kolegů, hereckých es Ivana Trojana a Jiřího Macháčka. Všichni tři popíjejí zlatavý mok a dobře se baví.

Oprášení archivu se nevyhnulo ani Mikulášovi Křenovi, dalšímu herci z filmu, který rovněž neunikl hledáčku slovenské herečky a fotografky Zuzany Šulajové.

Především pak ty poslední snímky ukazují, že večírek už byl zřejmě v plném proudu. Vzhledem k jeho obsazení se není čemu divit.

V komentářích pod příspěvkem jde vidět, že Jitka své sledující pobavila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jitka Schneiderova (@jitka_schneiderova)

Díváme se na klasiku, holčičko

„Dneska se nás patnáctiletá dcera ptala, na co se koukáme… manžel se ani neodtrhnul od obrazovky a říká: Na klasiku, holčičko, na klasiku,“ napsala jí jedna fanynka.

„Film mého mládí… moje puberta… Soundtrack z toho filmu mám na CD ještě teď a znám naprosto všechny hlášky! Nikdy ho nic nepřekoná, je nejlepší,“ nešetří chválou na film Davida Ondříčka z roku 2000 a hudbu Jana P. Muchowa další z nich.

Za vedlejší roli v Samotářích získal v roce 2001 Jiří Macháček Českého lva.

Kromě něj, Jitky Schneiderové a Ivana Trojana si ve zmíněném filmu zahráli slovinská herečka Labina Mitevska, Saša Rašilov nejml., Dana Sedláková nebo Hana Maciuchová.

Autor: Alice Konopásková


Související články