Jitka Schneiderová vzala krásnou dceru Sofii s sebou na společenskou akci. Holčičí večer si užily

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
jitka schneiderova dcera
Zdroj: Nextfoto

Herečka Jitka Schneiderová má skoro dospělou dceru, a proto neváhají vyrazit spolu na kulturní akci. Tentokrát to bylo na finále Elite Model Look. Krásné šaty, profesionální make-up a pózování fotografům si užily.


Několika fotkami se pochlubila Schneiderová na instagramu. Ukázala nejen sebe a Sofii, ale udělala také několik snímků z krásných prostor. Její Sofii to velmi sluší. Zabrousí také do světa modelingu nebo bude raději věnovat čas studiu a „obyčejným“ věcem?

Jitka s sebou vzala dceru jako doprovod

„Naše holčičárna. Vyšly jsme si na světové finále Elite Model Look. Děkujeme za pozvání. Náramně jsme si večer užily,“ pochlubila se herečka. Její dcera Sofie, kterou má s hercem Davidem Švehlíkem, je krásná po mamince.

Na snímcích můžete vidět, že zatímco Jitka oblékla kalhotový kostýmek, pro její dceru vybrali profesionálové krásný růžový komplet. Sukně sice zakrývala celé nohy, ale horní část těla měla Sofie odhalený.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jitka Schneiderova (@jitka_schneiderova)

Krásná Sofie by sama mohla chodit po molu

Ruce byly zakryté pouze od loktů k prstům, odhalená měla tedy paže a ramena. Společně s líčením působila Sofie o mnoho starší, než skutečně je. Jitka prozradila, jestli se i ona chystá předvádět krásné modely.

„Má jiné zájmy, studuje, má svoje party. Ale vložit se do rukou vizážistek, a nechat se udělat pro tento večer krásnou, si užila. Je to pro ni zážitek,“ řekla Schneiderová pro super.cz. Herečka si sice myslí, že má Sofie hodně z tatínka, fanoušci ale mají jiný názor.

Vyjadřovali se ve smyslu, že jim to oběma náramně sluší a také se objevil komentář, který upozorňuje na to, že je Sofie celá po mamince. Sami se můžete rozhodnout, na jakou stranu se přikloníte. Nic to ale nemění na tom, že do společnosti by měly obě chodit častěji.

Zdroj: Instagram, Super

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články