Jitka Schneiderová vyrazila s rodinou a svým stylistou sáňkovat. Ten se nedávno zapletl do rvačky s policií

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jitka schneiderova
Zdroj: Profimedia

Jitka Schneiderová si umí užívat zimu naplno. Sníh podle všeho miluje a s fanoušky se o své zimní zážitky dělí ráda na Instagramu. Na posledních několika fotografiích jí dělá společnost i její stylista Honza Pokorný. Ten se sice nedávno dostal do problémů s policií, zdá se ale, že už o tom ani neví.

Vládní nařízení platí i pro celebrity. Když policie den po Vánocích jela zkontrolovat jeden z pražských podniků, zda se v něm po desáté hodině nenacházejí zákazníci, narazila na celou řadu lidí. A to podle extra.cz včetně stylisty Pokorného. Ten se ale rozhodně nechoval tak, jak by se předpokládalo.

Místo toho, aby s klidem udělal to, co se mu řeklo, a nezpůsobil zbytečný rozruch, ještě na sebe přitáhl pozornost tím, že se s policisty hlasitě začal hádat a dělat, jako kdyby vlastně netušil, co provedl. Jenomže to, že patří k celebritám, ho v tomto případě neochránilo.

Omezujete mou osobní svobodu

Na TikToku influencerky Marie Rosecké se objevilo video, které celou situaci z hospody zachytilo. Je na něm vidět nejen naštvaný stylista, ale také agresivní muž, který se snaží dostat z podniku ven. Policie ale všem přítomným jasně řekla, aby zůstali uvnitř.

@maru_roseckaJaký máte na tohle názor? Prosím napište mi ho každý, já si ráda počtu.♬ původní zvuk – Maru Rosecká

Pokorný se sice do rvačky nezapojil, pozadu ale rozhodně s komentáři nezůstal a rozčiloval se, že policisté omezují jeho osobní svobodu. „Vy omezujete moji osobní svobodu, pusťte mě ven, to je žalovatelné,“ bouří se na nahrávce. Jediné, čeho docílil, je ale jen pořádný skandál.

A teď si v klidu sáňkuje

Ačkoli nejspíš nějaký postih nakonec stylista dostal, nejednalo se asi o nic hrozného. Podle úsměvů, které společně se Schneiderovou ukazují fanouškům na fotkách na Instagramu, se už dávno na všechno zapomnělo. Herečka si tak ve stylistově přítomnosti užívá zimního počasí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jitka Schneiderova (@jitka_schneiderova)

„Sáňkujeme,“ okomentovala společné selfíčko s Pokorným, na kterém je vidět, že sněhu mají rozhodně na takovou aktivitu dostatek. Přidala i několik dalších fotek, které dokazují, že vzala na hory celou partu přátel a o zábavu rozhodně nemají nouzi.

Fanoušci nešetří komentáři o tom, jak to dvojici společně sluší a dožadují se vysvětlení, na kterých horách je tolik sněhu. Zdá se, že aférka s policí byla dávno zapomenuta a nějaký ten malý přešlap jednoduše Honzovi všichni odpustili.

Zdroj: Instagram, extra.cz, ffaasshhiioonn.com, TikTok

Autor. Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články