Jitka Schneiderová slaví 16. narozeniny své dcery zasněženými fotografiemi. Ze Sofie roste kráska k pohledání

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jitka schneiderova
Zdroj: Profimedia

Jitka Schneiderová je vynikající česká herečka, sympatická osoba a především také skvělá matka. Vychovává dnes už šestnáctiletou dceru Sofii, kterou má s Davidem Švehlíkem a na kterou je jistě hrdá. Ta roste do krásy, čím dál víc se podobá mamince a kluci se o ni nejspíš musí jenom rvát.

Není výjimkou, aby děti slavných slavily své narozeniny na Instagramu. V poslední době celá řada osobností přidává fotografie se svými ratolestmi na sociální sítě a chlubí se tím, jak jejich syn či dcera vyrostli. A Schneiderová není výjimkou.

Na sociální síť přidala dvě nové fotky své dcery Sofie a pochlubila se svým fanouškům tím, jakou má doma krásnou mladou dámu. Dospívající dívka je sice v pubertě, takže to s ní nejspíš herečka nemá vždy snadné, podle láskyplného příspěvku je ale jasné, že ji nadevše miluje.

Leť!

Sofie je pro Schneiderovou hvězda, která neustále stoupá na své cestě a která jednou bude zářit pořádně vysoko. Usměvavá kráska se objevila v příspěvku na Instagramu na dvou fotografiích z letošní zimy. Na obou je zasněžená a i přes červenou čepici má sníh až ve vlasech.

Je vidět, že zimní počasí si užívá naplno a dobrá nálada jí rozhodně nechybí. Z fotek dýchá pohoda a klid, zároveň ale také milá a skoro až rodinná atmosféra. A každý, kdo má doma stejně staré děti, si asi dovede představit, co Jitka právě teď prožívá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jitka Schneiderova (@jitka_schneiderova)

„Sweet 16. Krásné narozeniny, Sofi! Milujeme Tě! Přejeme jen to nejlepší. Leť!“ napsala Schneiderová k fotkám. Fanouškům se tak pochlubila tím, že je její dcera krásná a talentovaná a brzy navíc bude také dospělá. A Sofie se díky tomu dočkala celé řady gratulací.

Vyrostla z ní krásná slečna

O gratulace nemá Sofie rozhodně nouzi. Celé zástupy fanoušků pod fotkami přejí jenom to nejlepší a připisují slova o tom, jak jí to sluší a jak se začíná podobat mamince. Sledující Jitky Schneiderové přejí její dceři hodně štěstí, zdraví, lásky a jednoduše všeho, co ke šťastnému životu potřebuje.

„I já se přidávám. Všechno nej nej nej. Vyrostla z tebe krásná slečna,“ píše jeden sledující. Další pro změnu dodává, že se Sofie podobá mamince a v budoucnu ji jistě čekají velké věci. Mnoho fanoušků by si ji jako herečku dokázalo představit.

Ať už se bude věnovat dívka čemukoli, je jasné, že její matka ji miluje, vždy ji bude podporovat a bude na ni právem hrdá. I když má se svou hereckou kariérou pravděpodobně plno práce, je vidět, že na rodinu a chvíle strávené s dcerou si čas vždycky najde.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články