Jitka Nováčková oslavila s přítelem 5 let vztahu. Přiznala i trable v ráji kvůli dítěti

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jitka novackova
Zdroj: Nextfoto

Jitka Nováčková je modelka, která už je nějakou chvíli maminkou. Na svém instagramu fanouškům přiznala, že mateřství není procházka růžovou zahradou a objeví se také mráčky.

Nováčková s partnerem vychovávají roční dcerku, která jim dává dost zabrat. Nedávno konečně zakotvili v České republice, a to po několika letech cestování kvůli povolání přítele Tima – ten je profesionální fotbalista. Společně bydleli například ve Finsku nebo v Řecku.

Dítětem by se neměl řešit rozbitý vztah

S partnerem je Jitka již pět let, a přišel tak čas na drobné bilancování. Rozhodla se svěřit svým sledujícím na instagramu s tím, jak nyní vypadá její život. Díky miminku se všechno otočilo o 180 stupňů.

„Vím, že jsem občas slyšela od lidí, kteří měli krizi ve vztahu, že dítě by jejich vztah spojilo. My jsme do toho šli ve stabilním vztahu a stejně to pro nás je teda těžká lekce!“ napsala ke snímku, na kterém je společně s Timem.

„Máme teď sice oba ohromný společný zájem a můžeme o něm donekonečna mluvit, to nás sblížilo určitě. Ale ten zbytek… Jste vyčerpaní, máte třeba jiné představy a jde vám o to nejcennější, co máte… a tak mnohem hůře mávnete jen tak rukou, pokud s něčím nesouhlasíte,“ přemítá modelka a influencerka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JITKA NOVACKOVA (@jitkanovackova)

Po několika letech je doma v Česku

S Timem i Leah se před několika měsíci vrátila zpátky do Česka. Dočasně budou v Praze, kde mají pronajatý byt. „Máme za sebou i před sebou ohromný stěhování na pokračování, ale alespoň budu chvíli v Praze,“ svěřila se v březnu Blesku.

Také nastínila plány, jaké má její partner: „Jsem K.O., stěhování s miminem je úplně jiná liga. Ale stojí to teď za to. V létě se to zase rozjede a Tim se vrhne na kariéru trenéra dorostu, zatím neznámo kde.“ Na sociálních sítích se Nováčková nebojí ukázat tvrdou realitu jejího života.

U nich doma to totiž vypadá jako v běžné domácnosti – knížky a hračky jsou všude po kuchyni, stejně tak se na zemi válí talíř nebo příbor. Jitka ale nedávno bojovala s laryngitidou roční Leah a nebyl čas řešit takové maličkosti, jako je neumyté nádobí nebo nevytřená podlaha.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články