Jitka Čvančarová se otužuje nahá mezi kousky ledu a ještě si prozpěvuje. Někteří by hned skočili za ní

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jitka cvancarova
Zdroj: Profimedia

Také Jitka Čvančarová patří mezi celebrity, které propadly studené vodě a otužování. Herečka se pochlubila fanouškům několika videi, ve kterých ukazuje, jak drtí led a poté vleze do kádě.

Jitku známe všichni nejen jako herečku, ale také jako zpěvačku. Že umí zpívat, dokázala také ve svých videích, na kterých si vesele prozpěvuje, asi aby si dodala odvahu a v ledové vodě nějakou chvíli vydržela. Nakonec se jí to povedlo, poklonu jí vysekla i Monika Absolonová.

Jitka si při sekání ledu zpívá

Jitka Čvančarová se netají tím, že je jí jedno, kdo si o ní co myslí. Její postava není dokonalá, sama to ví, ale nedělá si hlavu, jestli ji někdo kritizuje kvůli tomu, jak vypadá nebo co má na sobě.

Navíc o sebe opravdu dbá, což dokázala videi, které sdílela na svém Instagramu. Jitka je s fanoušky ráda v kontaktu, a nejen s nimi. Sledují ji také celebrity, které jí dávají pozitivní ohlasy, co se týče otužování.

Stejně jako například Eva Decastelo se i Jitka ráda ponoří do ledové vody. Tentokrát si ale cestu k ní musela vysekat, protože na vodě byla ledová krusta vysoká několik centimetrů. Není bohužel vidět, kolik stupňů voda má, ale určitě to nebylo nic příjemného.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený jitka cvancarova (@jitkacvancar_official)

Otužuje se nejen tělo, ale také mysl

I proto si možná Jitka při sekání ledu a následném ponoření prozpěvuje, aby se nejen zahřála, ale také aby ve vodě nějakou minutku vydržela. Vlasy má sčesané nahoru a video je natočené tak, aby byla vidět jen hereččina záda.

K postu připsala poděkování osobě, která ji k otužování přivedla. Na její příspěvek pak reagovala například Monika Absolonová, která ji pochválila za odvahu, ale také se přidal její kamarád, který by se rád otužovat začal, ale chce jít poprvé právě s Jitkou.

Díky vysokému počtu sledujících, které na Instagramu Jitka má, je možné, že se najdou noví fanoušci tohoto „sportu“, který prospívá fyzické i psychické stránce člověka.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články