Jitka Boho tvoří pár s pražským radním, co miluje svůj ranč. Už s ním zvládla i porod

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jitka boho
Zdroj: David Malik / CNC / Profimedia

Modelka a miss Jitka Boho se sice na první pohled může jevit jako žena, která se stará především o svůj vzhled a venkovský život jí nic neříká, fanoušci, kteří ji znají, ale vědí, že přesný opak je pravdou. Její přítel totiž zvířata miluje a patří to k jeho práci, za kterou si ho Boho váží.

Tomáš Hřebík je sice pražský radní, zároveň je to ale také zemědělský nadšenec vlastnící ranč. Právě na tom si společně s partnerkou užívali silvestr a měli na něm strávit romantický Nový rok. To se sice stalo, rozhodně ale trochu jinak, než si on i modelka představovali.

Jen málokdo se asi může pochlubit tím, že by slavil silvestr u porodu dvou jehňat. Jitka Boho a její přítel ale zvířata milují natolik, že jim dali přednost před zapíjením půlnoci. Modelka si tak vyzkoušela, jaké to je pomoci na svět malým ovečkám. Podle všeho byl pro ni zážitek skutečně jedinečným.

Milovníci zvířat

Jitka Boho je svým kladným vztahem ke zvířatům a k přírodě proslulá, a není se tak čemu divit, že i svého partnera za jeho povahu obdivuje a miluje. „Je mi s ním moc hezky, máme mnoho společných zájmů, především přírodu a zvířata,“ nechala se slyšet v rozhovoru pro Blesk.

Pár si sice chtěl u Hřebíka na ranči užít romantické oslavy příchodu nového roku, jenže jedna z ovcí se „rozhodla“, že bude právě v danou noc rodit jehněčí dvojčátka. A bylo potřeba jí pomoci, ani jeden z páru tak neváhal. S celým zážitkem se pak pochlubil Tomáš na svém Instagramu.

Poslední jehňata roku 2021

„Stihla to ještě v tom roce 2021. Včera se nám totiž narodila 2 jehňátka a mají se čile k světu. Tak nejen jim, ale nám všem přeji hlavně zdraví…“ napsal hrdě Tomáš na sociální síti. On i Jitka podle všeho měli z narození mladých oveček obrovskou radost.

„Ať jste šťastní, spokojení a rok 2022 je pro vás úspěšný. Opatrujte se moji milí,“ popřál radní vzápětí fanouškům. Jitka Boho pod jeho příspěvek do komentáře připsala tři srdíčka na důkaz toho, jak moc si i přes nečekaný porod užila společné svátky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tomáš Hřebík (@threbik1)

Jitka má šestiletou dcerku, zda byla u porodu jehňat i ona, nevíme. Podle Šípu si ale i holčička s Hřebíkem skvěle rozumí a jeho lásku ke zvířatům ocení.

Koneckonců, které malé dítě by nechtělo žít na farmě mezi všemi těmi chlupatými mazlíčky? Jitka tak možná konečně našla dokonalého partnera.

„Necháváme to přirozeně plynout, na nic netlačíme. Uvidím, co nám osud přinese,“ prozradila o svém vztahu ona sama.

V životě měla prozatím na partnery smůlu, mnoho fanoušků by jí tak přálo, aby to tentokrát s radním konečně vyšlo a ona i dcera se dočkaly rodinné pohody.

Zdroj: sip.denik.cz, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články