Jitka Boho sdílela na apríla příspěvek o autonehodě. O vtip však nešlo!

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Jitka Boho
Zdroj: Nextfoto

Jitka Boho prožívá úspěšné období. Daří se jí jak pracovně, tak i v osobním životě. Září po boku radního za Prahu 8 Tomáše Hřebíka, se kterým oslavila první Vánoce a Nový rok. O svém seznámení a následných počátcích vztahu se rozpovídala ve stories na instagramu. Na apríla zároveň sdílela příspěvek o autonehodě s dcerou Rosi. A o aprílový vtip bohužel nešlo.

Zpočátku se zamilovaná dvojice postupně oťukávala, a dokonce si nějaký čas vykala!

Společná láska k přírodě

Jitka Boho září štěstím. Našla partnera, se kterým má dle svých slov mnoho společných zájmů. Zejména láska k přírodě a zvířatům je to, co je velmi spojuje.

Napřed se jednalo jen o pracovní schůzku, na které ale přeskočila jiskra. Ale i přesto se dvojice nechtěla bezhlavě vrhnout do vztahu a zpočátku si vykala. Postupně však pracovní vztah přerostl v lásku. Pro Blesk se zamilovaná Jitka svěřila: „Nechávám to přirozeně plynout, na nic netlačíme. Uvidím, co nám osud přinese.“

Svůj nový vztah se zemědělcem, jak svému partnerovi říká, si chtěla nechat pro sebe. Cítila, že byl křehký a chtěla si uchovat soukromí. Nakonec se však ve videu svým sledujícím svěřila.

Důvodem její zdrženlivosti byla i zkušenost z předchozích vztahů. Uvedla, že když je vztah veřejně sledovaný, můžete se ocitnout pod tlakem a idealizovat pak pod tímto tlakem skutečnou situaci.

Ta je pro ni o to více citlivá, že má Jitka z předchozího vztahu dceru Rosálku. U ní musí myslet i na jejího otce, se kterým se nyní dcera vídá jen jednou za 14 dní. I z toho důvodu tak Jitka Boho zvažuje, že se vrátí z Třebíče do Prahy.

Nehoda s dcerou

Navíc Jitka Boho na apríla zveřejnila příspěvek, který však nebyl aprílovým žertem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JITKA BOHO (@jitkaboho)

V něm se svěřila, že zažila situaci, díky které si uvědomila, že se život může změnit z minuty na minutu. Měla totiž autonehodu a dcera byla s ní v autě.

V příspěvku uvádí, že do nich narazil jiný řidič a jednalo se o velkou ránu. Dcera byla v šoku a plakala. Jedním z důvodů jejího pláče byl i fakt, že bylo zničené auto a Rosi má jejich auto ráda.

Naštěstí se Jitce ani její dceři nic nestalo a odneslo to jen auto. To teď bude 14 dní v autoservisu a Jitka díky této zkušenosti zjistila, jak nebezpečná může být jízda autem. Před každou cestou se prý nyní modlí k andělům a vesmíru, aby dojely s dcerou do cíle v pořádku.

Zdroje: Blesk, stars24

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články