Jitka Asterová už se pikantními tématy nezabývá. Cvičí jógu a praktikuje přerušovaný půst

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Asterova Jitka
Zdroj: Profimedia

Je to neuvěřitelné, ale od doby, kdy se v rádiu začal vysílat populární pořad Jitky Asterové Sexy život, uplynulo již 20 let. Moderátorce pak už nikdo nedokázal odpárat označení sexuální odbornice. To ona ale spíše odmítá. V dnešní době se považuje více za odbornici na jógu, kterou může dokonce i sama předcvičovat.

Pořad Sexy život, který se devět let vysílal na vlnách rádia Frekvence 1, se těšil obrovské popularitě. A to navzdory tomu, že tam občas byla dosti pikantní témata.

Muži se jí spíše báli

Asterová to však dokázala vést velmi decentně a s grácií, ačkoliv o sobě tvrdí, že je velmi stydlivá. „Já mám pocit, že jak mě ti lidé nevidí, tak mě ani neslyší,“ vysvětlila kdysi v pořadu Jana Krause, jak bojovala s trémou.

Když pořad skončil, tak se nemohla zbavit pověsti značně zkušené náruživé ženy, ale to podle ní nebyla ani trochu pravda. „Myslím, že se mě muži začali třeba bát, protože mě považovali za nějakou odbornici. Ale já nejsem odbornice na nic,“ dodala se smíchem.

Místo sexu se věnuje józe

Zřejmě na tom něco bylo, neboť ji o několik let později obsadili do role takzvané bordelmamá ve výpravné sérii Marie Terezie.

V soukromí se ale herečka věnuje něčemu jinému. Už před lety se zamilovala do jógy, kterou praktikuje dodnes. Dokonce ji může sama i předcvičovat.

Vypadá stále výborně

I díky ní si udržuje skvělou kondici. A dokonce tak skvělou, že o Jitku projevily zájem i módní návrhářky, které ji chtějí jako modelku na svých přehlídkách.

„Je fakt, že se teď s přehlídkami roztrhl pytel. Když mi bylo čtyřicet, myslela jsem si, že v tomhle věku, když už, tak budu předvádět velikost XL, a vidíte, jsem tady XL spíš ročníkem,“ uvedla známá moderátorka pro deník Super.cz.

Kromě jógy praktikuje také přerušovaný půst. „To znamená, že 8 hodin jím a dalších 16 ne,“ vysvětlila deníku. Ať už jí funguje cokoliv, pravdou je, že na svých dvaašedesát let vypadá parádně.

Zdroj: Super.cz, iDNES, AHA!

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články