Jitce Zelenkové se vysmál kamarád. Pobavil ho její výstup na internetu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jitka zelenkova
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Jitka Zelenková se sice narodila v roce 1950, rozhodně je ale moderní ženou, která se snaží jít s dobou. Proto se rozhodla, že se začne věnovat streamování. Její první výkon dopadl podle jejích slov ale přinejmenším zajímavě. Po posouzení kamarádem se totiž dozvěděla zajímavé věci.

Na svých sociálních sítích se Jitka snažila komunikovat s fanoušky, jenomže její výřečnost se jí nakonec stala kamenem úrazu. Ačkoli se fanoušci podle všeho skvěle bavili a i ona sama na sebe byla hrdá, znalec, kterého požádala o nějakou tu recenzi, jí něco málo přece jenom vytkl.

Zdá se ale, že to nic nemění na tom, že jako streamerku si ji lidé pochvalují a fanouškům nějaký ten menší nedostatek nevadí. Bude tedy streamů více? Podle zpěvačky rozhodně ano, má v plánu teď touto cestou komunikovat častěji a postupem času se třeba i nedostatků zbavit.

Neumí udržet myšlenku

„Tak jsem dostala od kamaráda Matěje rozbor svého prvního streamu,“ svěřila se u fotografií, které jsou přímo z živého videa. Možná své žádosti o pomoc později trochu litovala, protože dostala pořádnou kritiku, na druhou stranu jde o přátelskou, a tak trochu s humorem míněnou radu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jitka Zelenková (@sametovyhlas)

„Prý mám dva problémy: Neschopnost udržet myšlenku a zároveň neschopnost myšlenku opustit,“ zasmála se a dodala: „Asi na tom něco bude, protože i Luky a Marek, kteří ten stream chystali, říkali, že příště dostanu limit na odpovědi. Tak to jsem tedy zvědavá.“

Vzápětí pak ale Zelenková sledující ujistila, že si z kritiky nic moc nedělá, bere ji jako stavební kámen, na základě kterého může eliminovat chyby, a chystá se kamarádovi dokázat, že se zlepší. A fanoušci ji v tom hlasitě podporují. Na další streamy už se prý těší.

Alespoň jste originální

Ačkoli fanoušci přiznávají, že si nějaké té chybičky všimli, Jitka je pro ně někým, koho dokáží vnímat, i když se třeba zakoktá nebo se snaží reagovat na několik dotazů najednou. Její originalita je důležitější než to, zda je stream skutečně kvalitní.

„Rozbor nerozbor, už se na vás opět těšíme,“ píše jeden z fanoušků. Další se smíchem dodává: „Jitule, nám to vůbec nevadí, že vám trvá odpověď na otázku X minut. Alespoň je s vámi sranda.“ S tím souhlasí mnoho dalších, a Zelenkové tak po menší kritice zase trochu stouplo sebevědomí.

Brzy se jistě zpěvačka vypracuje a bude mluvit, jako kdyby se pro streamování narodila. Fanoušci mají celou řadu dotazů, a o témata k rozhovoru tak rozhodně nebude nouze. Už teď je jasné, že další videa budou nejen plná humoru, ale i zajímavých poznatků.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články