Jirka Král je otcem. Hrdý a dojatý influencer se pochlubil s první fotkou syna

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jirka kral
Zdroj: Profimedia

Jiřího Krále si většina lidí pamatuje především jako youtubera. I když se natáčení videí na tuto platformu už nevěnuje, má i nadále řadu fanoušků, kteří ho milují. Stal se z něho jednatel velké firmy a působí jako influencer. Nově je teď k tomu všemu ještě tatínkem.

V roce 2020 se po tříletém vztahu Jirka oženil s bloggerkou Karolínou Benešovou. Koncem loňského roku se pak fanouškům pochlubil, že spolu čekají miminko. Vyvolal tím velkou vlnu úžasu a gratulací a během těhotenství své ženy poctivě sdílel na instagramu fotografie a s fanoušky se radoval z každé chvíle.

Podělil se s nimi dokonce i o pohlaví miminka, které si řada lidí nechává do poslední chvíle pro sebe. Už nějaký ten čas tak fanoušci věděli, že bude Jirka otcem malého chlapečka. Ten se konečně narodil a hrdý a dojatý tatínek se pochlubil s první fotkou.

Je to velký kluk!

„Včera v noci se nám narodil Davídek. Maminka i miminko jsou v pořádku. Je to velký kluk, 4310 gramů a 55 cm!“ napsal hrdě Jirka na instagramu. Na fotce, kde poprvé ukázal celou svou rodinu, se doširoka usmívá. Není se čemu divit, po takové události.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jirka Král (@jirkakral)

Karolína sice vypadá vyčerpaně, což je po porodu přirozené, Davídka ale pevně tiskne k sobě a úsměvem dokazuje, že je šťastná a z přírůstku do rodiny se společně s manželem radují. Chlapeček schoulený v zavinovačce okouzlil fanoušky nejen na novorozence poměrně hustými vlásky, ale také černýma očima.

Lidé se v komentářích předhánějí s originálními gratulacemi a Jirka je pravděpodobně nestíhá ani číst. Vzhledem k tomu, jak se chlubil fotkami před porodem, dá se očekávat, že i po porodu bude se svými sledujícími sdílet každý nový zážitek.

Gratulace neberou konce

„Jirko, velká gratulace! Hodně zdraví, užívejte,“ vzkazuje Jiřímu jeden ze sledujících a přidává ke komentáři srdíčko. Někteří fanoušci se očividně už nemohli dočkat, jeden z fanoušků totiž připsal pod příspěvek: „No a já si říkal, kde už to je. Gratuluji.“

„Pořádný, krásný chlap, vítej, Davídku,“ rozplývá se nad miminkem jedna z komentujících. Je pravda, že miminko opravdu vypadá zdravě a jednou bude z chlapečka určitě pořádný kus chlapa.

Nová rodinka vypadá spokojeně a influencer teď bude mít nějaký čas pomyšlení pouze na jednu jedinou věc. Už teď se fanoušci nemohou dočkat dalších fotek a těší se, jak uvidí Davídka růst a jeho rodiče se hrdě usmívat.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články