Jiřině Bohdalové už nohy neslouží jako dříve. Prozradilo ji faux pas na červeném koberci

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jirina bohdalova
Zdroj: MICHAL PROTIVANSKÝ / CZECH NEWS Michal Protivansky/CNC / CNC / Profimedia

I ve svém úctyhodném věku je Jiřina Bohdalová stále aktivní a užívá si život plnými doušky. Poslední dobou si ale fanoušci všímají, že Jiřinku trápí zdraví. Konkrétně ji zlobí nohy, které už neslouží jako dříve.

Jiřina Bohdalová si zahrála v řadě filmů a pohádek. Mnozí z nás si ji pamatují především jako „nesmrtelnou tetu“. I když už je za prahem devadesátky, stále je plná energie. Až na ty nohy…

Na pohřeb dorazila v teniskách 

Není to tak dávno, co se Jiřina účastnila smutné události. Vyrazila na pohřeb svého kamaráda a na sobě měla elegantní outfit. 

Za ta léta, kdy se pohybuje v showbyznysu, už má Jiřina dokonalé povědomí o tom, co se sluší a patří a jak se na nějakou událost obléct. 

Proto nemohlo zůstat bez povšimnutí faux pas, že na sobě měla fialové tenisky, které se k jejímu looku absolutně nehodily. 

Nutno také podotknout, že tkaničky měla Jiřina rozvázané, což právě poukázalo na neduhy, které trápí její nohy. 

Trápí ji otoky 

Jiřině otékají nohy, což je nepříjemný a mnohdy také bolestivý stav. S otoky končetin bojovala i během Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest. 

Tam se herečka objevila na červeném koberci a nešlo si nevšimnout, že jen stěží zapnula pásek kolem kotníku. 

Zdravotním problémům přizpůsobuje svůj domov 

Jiřina Bohdalová už má na nějaký ten zdravotní problém přeci jen nárok. Mnozí její vrstevníci by mohli závidět, že je stále v tak dobré kondici. 

Problém s nohama ji ale trápí už delší dobu a začala mu přizpůsobovat nejen svůj život, ale také dům, ve kterém bydlí. 

„Teď zrovna předělávám ložnici, protože ji mám v patře. Říkala jsem si: Co když po těch schodech uklouznu? Proto si dělám preventivně ložnici dole,“ přiznala nedávno oblíbená česká celebrita. Do rekonstrukce domu se pustila už během pandemie. 

Na oslavě Felixe jí museli pomáhat 

Schody nedělají Jiřince problém jen doma. I na oslavě narozenin Felixe Slováčka, která proběhla nedávno, měla problém schody sejít. 

Museli se tak pro ni vracet a v podstatě herečku snést. Nutno ale dodat, že si Jiřina Bohdalová ani na okamžik nepostěžovala.  

Zdroj: Sedmička, Vip svět

Autor: Natálie Kabourková 


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články