Jiřina Bohdalová zkritizovala Dagmar Havlovou. Někdy není jasné, zda si herečka dělá legraci, nebo svá slova myslí vážně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jirina Bohdalova
Zdroj: Profimedia

Jiřina Bohdalová si s nikým a ničím nebere servítky. Říká jednoduše to, co si myslí. Mnohdy tím ale poštve řadu lidí proti sobě. Je jí 92 let a s některými jejími názory především mladí lidé nesouhlasí. Občas se jí ale podaří urazit i nějakou tu celebritu.

I ve svém věku je Bohdalová stále pracovně aktivní a často se objevuje v televizi i médiích. Právě tam ale občas řekne něco, co se ne všem může líbit. Mnoho lidí ji ale naopak za její upřímnost obdivuje.

Zkritizovala Dudka a Štěpánkovou

V minulosti měla Bohdalová rozepře s dnes již zesnulým režisérem Jaroslavem Dudkem a jeho manželkou Janou Štěpánkovou. Vadilo jí, že režisér svou ženu obsazuje do velkých rolí a navrhla mu, aby si Štěpánková zahrála v jedné divadelní hře paní domácí.

„Co si to dovoluju? Tak já vám to teda řeknu, když se k tomu nikdo nemá. Pořád preferujete a obsazujete svou ženu! Ona nemůže hrát všechno od Šumavy k Tatrám!“ uvedla tehdy podle Extra. S režisérem se usmířila až po dlouhých letech.

Rýpla si do LGBT komunity

Výrazné kritiky od fanoušků se Bohdalová dočkala poté, co v roce 2021 v rozhovoru pro Reflex zkritizovala některé příslušníky LGBT komunity.

„Svět je nemocnej. A naše malá zemička taky. Když máme několik pohlaví. Když máme MeToo. Když máme já nevím co. Vždyť je to příšerný. Vždyť je to proti zdravýmu rozumu. Já nevím, kde ty pohlaví mám, jestli v podpaždí nebo jestli mi je tatínek zapomněl udělat. Vždyť ty lidi mluvěj blbosti. To mě na tom straší,“ uvedla tehdy.

Nebrala si servítky s Havlovou

V nedávné době se podařilo Jiřině Bohdalové zkritizovat také Dagmar Havlovou. V pořadu Inkognito totiž o své dlouholeté kamarádce prohlásila, že neumí vařit.

Havlová pochopila, že se jedná jen o vtip. I tak nicméně slova Bohdalové podle některých lidí nebyla nutná. S Havlovou se zná Jiřina Bohdalová už dlouhé roky, znala dokonce i její rodiče. Bývalá první dáma je tak nejspíš na její upřímná slova už po letech zvyklá.

Ačkoli někdy kritiku herečka vyřkne jen jako legraci, velmi často myslí svá slova vážně, a diváci tak mohou být zmatení z toho, zda si dělá legraci, nebo skutečně své kolegy opět kritizuje. A lidé se pak dělí na dva tábory: jedni Bohdalovou za její upřímnost uznávají, jiní by ale byli raději, kdyby si svá slova nechala pro sebe.

Zdroj: Prima Ženy, Extra, Aha!, Reflex

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články