Jiřina Bohdalová si s mladíčky na křtu dala panáka a cigárko. V 90 letech slaví jako zamlada

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jirina bohdalová
Zdroj: Nextfoto

Jiřina Bohdalová ve svých 90 letech pořád chodí do společnosti. Nebojí se vstoupit na pódium a ukázat, co v ní je. Vydala se na křest nového alba kapely Botox, které se jmenuje Ty a já.

Jiřina Bohdalová se netají tím, že má slabost pro mladé a hezké chlapce. Díky tomu se nebála vyrazit do pražského Lucerna Music Baru.

Mladí hudebníci kolem ní vytvořili jedinečnou atmosféru, kterou si herečka užívala na maximum. Také pro kapelu připravila úžasné blahopřání .

Bohdalová byla okouzlena nejen jejich talentem

„Kluci mě zaujali písničkami, ale jsou také mladí, pěkní a nadějní,“ řekla Bohdalová pro CNN Prima NEWS. Jan Kopečný a Petr Ryšavý, kteří kapelu vedou, se umí rozparádit i na pódiu, kam herečku přizvali jako kmotru.

„Paní Bohdalová je podle mě stejně kontroverzní jako my. Říká věci tak, jak si myslí, a my to máme stejně. Jsme Botox a vybočujeme z řady muzikantů. Také nám řekla jednu kouzelnou větu. Prý ví, proč jsme si ji pozvali. Protože nemá žádný botox,“ řekl Kopečný.

jirina bohdalová kapela

Zdroj: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Bohdalová to umí na podiu rozjet

Spolupráce s Bohdalovou dopadla na výbornou. Neměla žádné zvláštní požadavky, což si jako osobnost mohla dovolit.

Jediné přání, které měla, bylo následující: „Řekla, že si s námi dá cigárko a panáka. Na to se těší náš basák speciálně… Čuměli jsme, jak hrozně milá a skromná tahle osobnost je.“

Na pódiu to pak herečka s mladíky hodně rychle rozjela. Jako pravá kmotra jim také nadělila do vínku. „Ať jsi na své cestě hodně prodejná, ať se líbíš a ať si tě dají několikrát,“ řekla o nové desce kapely Botox.

Na její turné si ale fanoušci budou muset počkat. Mohou se však na ni těšit na letních festivalech. Turné s novou deskou kluci chystají až na příští rok.

Fotografie, které můžete vidět přímo ze křtu, vybízejí k tomu, že se bude jednat o skvělou muziku, na kterou si zatančí i starší generace.

Zdroj: CNN Prima NEWS, Profimedia

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články