Jiřina Bohdalová se už cítí lépe a těší se na svatbu svého vnuka. Jeho snoubenku si proklepla

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
jirina bohdalova
Zdroj: Nextfoto

Jiřina Bohdalová, jedna z nejvýznamnějších českých hereček, nedávno překonala zdravotní problémy a začala se ukazovat na veřejnosti. Herečka byla nedávno hostem v pořadu Show Jana Krause, kde otevřeně hovořila o svém zdravotním stavu a situaci, kterou nedávno prošla.

Bohdalová potvrdila, že musela být hospitalizována. Nicméně díky péči lékařů a podpoře blízkých se jí podařilo zotavit a nyní se cítí mnohem lépe. Psalo se o jejím naštípnutém obratli a těžcé chřipce.

„Nebylo mi dobře. To je pravda. Překonala jsem to díky panu profesoru Petru Neužilovi. Ten se o mě staral a já mu musím poděkovat. A není to proto, že jsem Bohdalová. To dělá pro všechny,“ nechala se slyšet Bohdalová.

Podle režiséra Zdeňka Zelenky to pro ni bylo velmi těžké období, ale snažila se nevzdávat a bojovat.

„Divadlo musela přerušit, film je ještě náročnější, tak ten taky, to nepřipadá úvahu. Do léta bude sbírat síly, k tomu rekonvalescence a nezbývá než se modlit, aby se všechno zklidnilo. To víte, v tomhle věku když nás zradí stáří, nemůžete očekávat, že to bude bez problémů. Tělo už neposlouchá tak, jak poslouchalo ve třiceti,“ vysvětlil režisér pro Extra v lednu tohoto roku.

Chystá se na svatbu svého vnuka

Herečka se nebála vyrazit do společnosti už v únoru, když se dostavila na oslavu 20. výročí svatby Heleny Vondráčkové a jejího manžela Martina Michala.

A v budoucnu jí čeká další veselka. Bohdalová se totiž těší na svatbu svého vnuka, který si po sedmileté známosti bude brát svou partnerku.

„Snoubenku mám prověřenou, všechno je v pořádku,“ řekla pro CNN Prima NEWS herečka.

Ukazuje to, že i v těžkých dobách, kdy se potýkáme se zdravotními problémy a výzvami stárnutí, můžeme najít radost v rodinných okamžicích a těšit se z úspěchů svých blízkých. Bohdalová je v tomto ohledu inspirací pro nás všechny.

Nesporný talent Nesmrtelné tety

Jiřina Bohdalová se stala jednou z nejoblíbenějších hereček v Česku díky svému nespornému talentu a charismatu.

Její role v televizních seriálech a filmech, jako jsou například Čtyři vraždy stačí, drahoušku, Nesmrtelná teta, Fany nebo Ucho jsou nezapomenutelné a milované publikem.

Zdroj: Extra, CNN Prima NEWS, Blesk, Deník

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články