Jiřina Bohdalová se společenským životem nekončí. Po jejím boku se objevil nový muž

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jirina bohdalova
Zdroj: Nextfoto

Jiřina Bohdalová platí za výraznou českou herečku, která i ve svém věku umí roztančit celý parket a nebojí se ukázat na několika událostech za sebou. Energie má ve věku 91 let na rozdávání.

Mladě se cítí také v milostném životě. Kolem ní se točí o dost mladší muži, se kterými se pravidelně stýká. Nyní se ukázala s novým přítelem, se kterým tráví čas. Sama ho sice označuje pouze na „kamaráda“, jednat se ale může o novou lásku. O pozornost vitální herečka nouzi nemá.

Bohdalová přiznává, že muži za ní chodí sami

Jiřina Bohdalová přiznává, že nemusí hnout prstem, aby kolem sebe měla mladé muže. „To je to kouzlo, oni chodí za mnou,“ usmívá se herečka při odpovědi na otázku, jak to ve svém věku dělá. Užívá si to teď mnohem více než dřív, protože tomu tak nebylo vždycky.

V kuloárech se šušká o tom, že Bohdalová má mít nového milence. „To nechám zajímavé. Je to kamarád, ačkoliv, kamarád taky rád,“ řekla herečka pro CNN Prima NEWS. Redakce ji zachytila na vernisáži Dialog seznámení, kterou má na svědomí Lucie Gelemová.

Bohdalová se ale objevila také na filmovém festivalu Febiofest, kde platila za jednu z hlavních hvězd. „Právě to bych radila starším lidem: nebýt líný. Ne, že bych malířskému umění rozuměla, jsem spíše takový čuchometr. Když se mi něco líbí, tak po tom jdu,“ přiznala.

Kam Bohdalová přijde, tam to žije

„Přitom mi všichni říkají, že mám čuch. Komárek byl velký kamarád. Chodili jsme ho s Růženkou navštěvovat, když byl ještě v kómatu, protože jsme věřily, že když na něj budeme mluvit, tak se probudí. Bohužel, neprobudil se,“ uvedla hlavní důvod, proč výstavu navštívila.

Vladimír Komárek je druhým spoluautorem vernisáže. „Byl oplácaný, takže se s ním krásně mazlilo. Člověk se musí mít o co opřít,“ dodala Bohdalová, která se za celý život zahrála v mnoha filmech. Herečka prozradila, že Lucii Gelemovou vůbec nezná, ale ví, že byla partnerkou Felixe Slováčka.

„To je ona? Jak je možné dát tyto dva dohromady… já ji neznám, takže se omlouvám,“ odpověděla. Bohdalová by se měla jako jedna z mála nezpívajících osobností objevit na vzpomínkovém koncertu pro Karla Gotta. Byli velcí přátelé a herečka na něj s láskou vzpomíná.

Zdroj: CNN Prima NEWS

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články