Jiřímu Paroubkovi v minulosti dcera hodně chyběla. Dnes má s její matkou vztahy prý dobré

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jiri Paroubek
Zdroj: Profimedia

Dcera Jiřího Paroubka oslavila loni v listopadu 14. narozeniny. Politik tehdy prozradil, že od něj Margarita dostala celou řadu darů. Jak se dceři bývalého premiéra dnes daří? A jak vnímá její životní úspěchy sám pyšný tatínek?

Její rodiče jsou rozvedení, přesto se ale vídá s oběma. Ve společnosti se Margarita ukazuje především po boku maminky Petry. V minulosti mnoho lidí tvrdilo, že má dívka vše, co si může přát, protože si ji tatínek vydržuje penězi. To ale její matka vyvrací.

„Moje nejdražší dcera často neprávem slýchá, že stačí natáhnout ruku a tatínek dá tisíce. Určitě nedá. A ona ruku nenatáhne. Mně je vlastně jedno, kdo si co myslí a říká. Jen mě vždy píchne u srdce, když to musí snášet tolik let malá holka, která za můj výběr partnera nemůže,“ uvedla.

Rodiče v sobě nezapře

Na první pohled je jasné, kdo jsou její rodiče. Půvab zdědila čtrnáctiletá Margarita po mamince, v jejím pohledu se ale odráží také oči jejího tatínka. Dívka bude nejspíš brzy čelit náporu nápadníků, roste totiž do krásy.

Kromě toho vyniká ve sportu. Už odmalička byla vodní živel. V roce 2022 získala stříbro na olympiádě dětí a mládeže v Olomouci. Plavání trénuje už několik let a podle serveru Život v Česku si nejvíce užívá každoroční dovolené u moře.

Dcera mu chybí

Paroubek se s dcerou sice vídá, to ale v daleko menších intervalech, než by si přál, píše iDNES. V roce 2019 přiznal, že mu dívka často chybí.

„Dcera mi samozřejmě chybí. Mám ji rád a ona má ráda mě. Těch pokusů o kriminalizaci mé osoby ze strany matky  bylo pět za jeden a půl roku. Nechci se dožít nějakého dalšího pokusu o kriminalizaci, například že jsem dceři  ubližoval, nebo ji sexuálně obtěžoval, to, co si matky často vymýšlejí,“ řekl tehdy.

V současné době je pro politika situace o něco přívětivější. Loni na narozeniny Margaritu obdaroval hedvábným šátkem z Číny a také jí přispěl na speciální závodní plavky. „Dá se říci, že vztahy máme teď dobré,“ doplnil nedávno Paroubek na dotaz, jak nyní vychází se svou bývalou ženou a maminkou dcery.

Zdroj: Super, iDNES, Prima ženy, Seznam Zprávy, Život v Česku, Extra, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články