Jiřímu Dvořákovi nevyšel další vztah. Nedokázal si představit v 65 letech řešit problémy teenagerů

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jiri dvorak
Zdroj: Profimedia

Jiří Dvořák je sympatický český herec, který dokáže zahrát cokoliv. Má uhrančivý hlas, ale nemá štěstí na partnerky. Prošel si rozvodem s Bárou Munzarovou a nevyšel mu ani vztah s mladší právničkou.

Jiří nemá na ženy příliš štěstí. Manželství se mu rozpadlo po sedmi letech, vznikla během něj jejich dcera Anička. Po devíti letech se herec rozešel s o 21 let mladší právničkou Jitkou. Co ale stojí za jeho rozchody? O některých důvodech se v médiích hodně mluvilo.

Může za to kladný vztah k alkoholu?

S Bárou Munzarovou se Dvořák rozváděl v roce 2009 a už tehdy média spekulovala o tom, co může za konec jejich manželství. Podle některých to byl alkohol a také večírky, které Jiří často navštěvoval, a domů chodil až k ránu. Podle jiných ale měla být Munzarová nevěrná, a to s kolegou Martinem Trnavským.

Takové důvody ale sám Jiří neuvedl. „Jde o rozvod dohodou. Bylo to vyústění jistých okolností a událostí, už nešlo žít pod jednou střechou. Nejvyšší prioritou je pro nás dcera Anička. S Bárou v této souvislosti vycházíme, to je nejdůležitější,“ řekl pro idnes.cz.

Po rozvodu si Jiří našel o 21 let mladší partnerku Jitku Randárovou, se kterou se ale rozešel po dlouhých devíti letech. I tady se spekulovalo, co může být příčinou rozpadu jejich vztahu. Konec dokázali delší dobu utajit, Dvořák se k němu vyjádřil až před několika týdny.

Důvod sice nezmínil ani jeden z nich, ale šušká se, že by to mělo být miminko, které si mladá Jitka samozřejmě přála, ale Dvořák už se na otcovskou roli vůbec necítil. „Samozřejmě jsem o tom přemýšlel, ale i kdyby se to povedlo hned teď, tak by mě v pětašedesáti čekalo řešit problémy teenagerů. Nevím, jestli bych na to měl.“

Jiří Dvořák si zahrál dokonce vodníka

Pro Blesk pak také uvedl: „Samozřejmě, malé děti má spousta i starších lidí, ale jak říká jeden můj kolega: „Proč bych si měl vytvářet vlastní vnuky?“ Známý herec patří mezi velmi obsazovaného talenty, zahrál si například vodníka v pohádce Strašidla od Zdeňka Trošky.

Jak na natáčení vzpomíná režisér? „Nejvíce mě překvapil vodník Jirka Dvořák už jen tím, že se musel nořit v říjnu do ledové vody zámeckého jezírku. Ale vykoupal se i Matěj Hádek v roli záletného divadelního režiséra,“ svěřil se pro ženy.iprima.cz.

I Dvořák na natáčení vzpomíná s úsměvem. „Hned první natáčecí den byl opravdu zajímavý. Bylo asi třináct stupňů a vzhledem k charakteru mé postavy jsem se měl ponořit do rybníka. Byl paradox, že já jako víceméně neplavec jsem dostal právě roli vodníka.“

Zdroj: ženy.iprima.cz, Blesk, idnes.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články