Jiřího Mádla zaměstnává láska přes internet. Nemá čas ani na to se oholit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jiri madl
Zdroj: Profimedia

Úspěšný český herec Jiří Mádl sám sobě naordinoval pauzu od hraní. Podle svých slov potřeboval změnu, a proto se rozhodl, že si herectví na čas vynahradí psaním knihy. Ta je sice plná zážitků z jeho života, o autobiografii se ale nejedná. V knize je popisován vztah dvou lidí přes internet.

Mádla zaměstnává psaní opravdu hodně. Román, který píše, by měl vyjít letos v květnu, do té doby se chce herectví a režírování vyhnout. Po dokončení díla se rád za kameru i před kameru vrátí, v současné době se ale soustředí jenom na knihu.

„Tento rok budu mít hodně spojený s knihou, která vychází v květnu a jmenuje se Přitažlivost planety Krypton,“ řekl o své práci sám herec. Ve stručnosti prozradil i to, o čem kniha bude, a dodal, že přestávka od herectví mu rozhodně neuškodí, nebude to ale napořád.

Milostné drama

„Je to milostné drama o lidech, kteří se potkají na internetu a stráví spolu dekádu hodnotného života a slíbí si, že se nikdy nepotkají,“ svěřil se Mádl pro Blesk. „Je tam mnoho autobiografických prvků, asi nejvíc, co jsem kdy použil, ale není to o mně. Je to čistá fikce,“ dodal.

Jiří se pak nechal tajemně slyšet, že více prozrazovat nechce, že ale rozhodně bude stát kniha za to. Řekl jen, že se příběh knihy odehrává z velké části v jeho rodných Budějovicích, ale také za hranicemi České republiky, konkrétně v Rakousku.

O tom, že ho psaní zaměstnává, přesvědčil fanoušky nejen tím, že na tento rok neplánuje žádné velké herecké role ani režírování. Na Instagramu si třeba postěžoval, že nemůže najít holicí strojek, a že rozhodně nemá čas přemýšlet nad tím, kde ho nechal.

Hagrid

Mádl přidal na sociální síť fotografii, na které je zarostlý, na bradě se mu dělá pomalu už plnovous a jeho mokré delší vlasy vytváří dojem trosečníka z pustého ostrova. „Když nemůžete najít nabíječku na strojek,“ postěžoval si stručně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiri Madl (@jirimadl86)

Podle jeho výrazu se dá usoudit, že opravdu nemá čas ani náladu na její hledání a že si potřebuje trochu odpočinout. Kniha ale určitě bude stát za veškerou tu námahu a fanoušci se už teď mohou těšit na výsledek. Co myslíte, bude Jirka lepší spisovatel než herec?

Ti, kterým v televizi a za kamerou Mádl chybí, se nemusí ničeho bát. Po dokončení svého románu se vrátí do původních kolejí a jistě předvede, že svou profesi nevyměnil natrvalo. Někdo je jednoduše nadaný ve všech ohledech a musí to zkrátka nějak všechno skloubit dohromady.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články