Jiří Suchý přišel o syna, druhé manželce dítě dát nemohl. Dnes má čtyři čtvrtmanželky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jiri Suchy
Zdroj: Profimedia

V profesním životě je Jiří Suchý velmi úspěšný. Lidé ho znají jako divadelníka, televizního herce, textaře a hudebníka. V tom osobním se s ním ale život chvílemi nemazlil. Má za sebou plno prožité bolesti.

Poprvé se Suchý oženil jako velmi mladý. S manželkou Bělou založili rodinu poměrně brzy, jejich prvorozený syn nicméně zemřel krátce po narození. Pár nakonec krizi překonal a na svět přivedl druhého syna. Jenomže poté onemocněla Běla.

Osudové ženy Jiřího Suchého

„Jednoho dne bylo Bělině čím dál tím hůře, tak šla raději do nemocnice na rozbor krve. Měla strach, že to dopadne blbě, a měla pravdu. Byla to leukemie,“ popsal v jednom z rozhovorů Suchý.

Manželka Suchého zemřela ve 47 letech. On byl dlouhý čas sám, poté se na něj ale usmála nová láska. Stala se jí o 46 let mladší studentka Markéta. S tou se herec po 8 letech vztahu oženil.

Jenomže jí nemohl ve svém věku už dopřát dítě. Nakonec tak přes veškeré snahy vztah skončil rozvodem v roce 2013. Podle Suchého se tehdy nicméně manželé rozešli v dobrém.

Čtyři čtvrtmanželky

Jiřímu Suchému bylo tehdy 81 let. Většina lidí si tak myslela, že už pravděpodobně na ženy zanevře. On si ale naopak ze svých vztahů začal dělat v médiích legraci.

„Já mám čtyři velmi dobré kamarádky, jsou to takové moje čtvrtmanželky. Každá je na něco jiného. Jedna mě chodí masírovat, a poněvadž je blázen do filmů, tak si pouštíme filmy. Další z nich je Jitka Molavcová, se kterou hrajeme, ale chodíme spolu i do divadel nebo na různé společenské akce,“ řekl v roce 2013 pro Aha!

Objasnil tím spekulace ohledně jeho vztahu s touto herečkou a zpěvačkou. V současné době je herci 92 let. Po ženách už se neohlíží, má mezi nimi ale celou řadu velmi dobrých známých. A ačkoli jeho život byl místy velmi komplikovaný a prošel si mnoha bolestmi, snaží se dnes žít tak naplno, jak mu to jen věk dovolí.

Zdroj: Kafe, Prima Ženy, Blesk, iDNES, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články