Jiří Mádl už představil svou přítelkyni rodině. Dřive randila s Vojtou Kotkem

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jiri madl
Zdroj: Nextfoto

Český herec Jiří Mádl se může chlubit několika úspěšnými filmy, které sám režíroval. Je mu to ale málo, a tak se vrhl také na spisovatelskou dráhu. Na křtu jeho knihy nechyběla ani přítelkyně.

Andrijana Trpković je sice o několik let starší, ale evidentně jim to hodně klape. Mádl už ji dokonce představil rodině, doprovodila ho také na křest a herec se pochlubil i svými bratry. Perličkou je, že Andrijana dříve randila s jeho kolegou Vojtou Kotkem.

Kniha pojednává o vztahu dvou lidí

Mádlova prvotina se jmenuje Přitažlivost planety Krypton a vypráví příběh dvou lidí, kteří jsou spolu ve vztahu. Tento nápad vznikl již před 2,5 lety, ale teprve nyní dostal tu správnou podobu. Vztah je totiž pouze virtuální.

„Moje předchozí dva filmy byly o přátelství a tahle kniha je romantická a o vztahu dvou lidí. Vlastně to přišlo poté, co jsem si přečetl knihu od Sally Rooneyové (irská spisovatelka), hrozně mě to inspirovalo, cítil jsem tam takový moderní způsob vyprávění,“ řekl Mádl.

A jak vypadají jeho dva hlavní hrdinové? Martin je mu hodně podobný a Veronika je spojená s jeho třemi ženami, které mu prošly životem. Mádl ale odmítá, že by kniha byla autobiografií. „Není to autobiografická knížka, ale jsou tam věci, které jsou z mého života. Ale něco je samozřejmě fikce.“

Trpković pomáhala Mádlovi k dobré knize

S knihou mu pomáhala právě jeho přítelkyně. „Podílela jsem se především na vizuální stránce. My jsme s mojí dobrou přítelkyní a kolegyní vytvořily ilustrace, barevnost, grafiku. Vybíraly jsme papíry. Přispívá to k tomu, jak dobře se to bude číst. Jsem ráda za ten výsledek,“ řekla Andrijana pro Extra.cz.

Jeho bratři i rodiče se na veřejnosti moc často neobjevují, křest byl tak velkou výjimkou. Maminka stála po hercově boku pokaždé, když byl zrovna nezadaný. Tomu už je ale více než dva roky konec, protože se zamiloval do krásné Andrijany. Ta dříve koketovala také s jeho kolegou Vojtou Kotkem.

„Jsme šťastný a spokojený, a jestli přijde další moje role otce? Tak o tom zatím nevím, ale to se takhle nedá naplánovat,“ svěřil se Blesku Mádl, kterého čeká natáčení nového seriálu. Rozhodně se tak nedá říct, že by měl o práci nouzi.

Zdroj: Extra, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články