Jiří Mádl utajil partnerku i narození syna. Fotografku Kateřinu si oblíbil i jeho bratr

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jiri Madl
Zdroj: Nextfoto

O své přítelkyni toho Jiří Mádl médiím příliš neprozradil. Jeho okolí je ale sdílnější, takže se o jeho vztahu s fotografkou Kateřinou něco málo ví. Pár společně dokonce vychovává syna, kterého také nějaký čas tajil.


V lednu letošního roku server Kafe informoval o tom, že je z Mádla novopečený tatínek. Nejenže jeho partnerka skrývala těhotenství, dokonce trvalo několik týdnů, než se s potomkem pochlubili.

On mlčí, ona promluvila

Ačkoli Mádl o svém soukromí nemluví, jeho partnerka nakonec byla sdílnější a o malém Františkovi se rozpovídala i na své sociální síti.

„Děkuju, Františku, že sis mě vybral a udělal ze mě mámu. Že už vím, jaký to je cítit tě u sebe v břiše a cítit touhu tě ochránit a taky dát ti důvěru a sílu, abys vše zvládnul podle sebe,“ uvedla na instagramu.

Kromě Kateřiny mluví o miminku také Jirkův bratr Pavel, který pod příspěvkem uvedl, že je šťastným strýcem. Doplnil, že je František nejšťastnějším dítětem na světě a má ty nejlepší rodiče, které by si jen miminko mohlo přát.

Ideální partnerka

Není se čemu divit, že si partnerku svého bratra Pavel tolik oblíbil a že si Jirka své soukromí spíše střeží. Jeho drahá polovička je snad ve všech ohledech dokonalá, pochopitelně ji tak chce mít jen pro sebe.

Živí ji fotografování, hravě by ale zvládla i roli modelky a femme fatale, popisuje Expres. Zajímá se také o aktuální společenská témata a podílí se na projektu, který se pomocí fotografií pokouší uzdravit duši.

O tom, že často naráží svými myšlenkami na situaci ve společnosti, svědčí i její přání k MDŽ, které sdílela nedávno.

„Ke dni žen bych nám ženám přála, aby byl svět v rovnováze patriarchátu a matriarchátu. Aby bylo normální tančit kdekoliv a kdykoliv, hehe. To možná trochu přeháním. Ale možná ne?“ uvedla.

Doplnila, že si také pro ženy přeje, aby rozhodování o jejich těle bylo samozřejmostí. Je krásná, inteligentní, podle všeho velmi vzdělaná a sebevědomá. Pro Jiřího je jednoduše dokonalou partií, a je tak logické, že si ji střeží jako oko v hlavě.

Zdroj: Expres, Kafe, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články