Jiří Mádl studoval na gymnáziu klášterního typu. Přesto se tam dostal k erotickým povídkám

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jiri madl
Zdroj: Profimedia

Herec, režisér a scenárista. To všechno je Jiří Mádl. Stále mu to ale není dost a rozhodl se stát se i spisovatelem. O svých začátcích v tomto oboru promluvil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, kde popsal také to, jak a kde proběhla jeho první erotická zkušenost.


„Už delší dobu jsem uvažoval, že napíšu knížku. Vlastně už jako dítě. A pak jsem nedávno stál na nádraží v Bratislavě, uvažoval jsem, jestli už není čas napsat knížku, a pípla mi SMS, ve které bylo, jestli nemám nějakou knížku,“ přiznal, jak k nápadu došlo.

Pak si prý sedl do vlaku kousek od Brna a dal se do psaní. A zjistil, že je vlastně přirozený talent, takže kromě inspirace toho tolik nepotřebuje. A inspiraci sbíral na zajímavých místech, jak později sdělil. „První půlrok psaní byl jen takové ťukání do klávesnice a brainstorming,“ zasmál se.

Erotika v klášteře

V knize bude možná i záznam Jirkovy první erotické zkušenosti. I s tou se fanouškům svěřil, oni teď nejspíš doufají, že ji jednou popíše trochu detailněji. „Studoval jsem ve třinácti v Rakousku na gymnáziu, které bylo velmi výběrové, ale klášterního typu. Žije se tam podle starých poměrů, duchovní se starají o osazenstvo,“ zaskočil Mádl fanoušky.

To ale ještě netušili, čím je překvapí dál. „A tehdy začínal internet a duchovní tam velmi umně blokovali stránky, které jsme jako mladí kluci chtěli najít. Ale neuměli zablokovat erotické povídky, protože ty byly v různých jazycích. Maďaři nám doporučili, ať nehledáme obrázky, ale povídky. A tam to nějak začalo,“ prozradil.

Fanoušky pobavil a nyní většina z nich doufá, že o své první erotické zkušenosti napíše v knize víc. Mádl totiž má na svém instagramu 57 tisíc sledujících, na fotkách ale ukazuje fanouškům spíše přírodu, a když sám sebe, tak spíše záda. Proto by ho rádi poznali trochu lépe alespoň skrz četbu.

Na své mladé roky si vzpomíná velmi dobře

Kromě okamžiku, kdy si přečetl svou první erotickou literaturu, si i na zbytek svého dětství a dospívání vzpomíná Mádl velmi dobře. Už od raného věku se Jiří pohybuje v hereckém průmyslu a vzpomíná i na svou první roli.

„První konkurz byl na seriál ČT Pomalé šípy, bylo mi asi šest. Moc si to nepamatuju, vím, že jsem tam musel něco zakřičet. Hrál jsem hokej a do toho jsem občas tančil jako Michael Jackson na různých vystoupeních,“ zasmál se.

„Pohádky točím rád, ale je blbý, když na vás pak na ulici křičí Záprtku. Ale když jde člověk s nějakou slečnou, tak nechce být za Záprtka, že jo. To se mi vážně stalo, je to trapné no,“ dodal na závěr. V současné době se věnuje více režírování a jako žádný Záprtek se rozhodně necítí.

Zdroj: Instagram, 7 pádů Honzy Dědka, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články