Jiří Macháček si nechce vzít svou přítelkyni. Manželství mu zprotivil jeho vlastní rozvod

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Machacek Jiri
Zdroj: Profimedia

Herec a zpěvák Jiří Macháček je velký excentrik a kam přijde, tam je ho takříkajíc plno. Jen o jedné věci se ve společnosti příliš nebaví, a to je jeho rodina. Jeho přítelkyně, která je uznávanou výtvarnicí a režisérkou animovaných filmů, se s ním ve společnosti objevuje jen sporadicky.


Jiří Macháček patřil v jedné době k těm nejobsazovanějším hercům u nás. Za svůj raketový start vděčil komedii Samotáři, kde ztvárnil věčně zhuleného Jakuba, a to opravdu velmi přesvědčivě.

O rodině téměř nemluví

Kromě herectví se také velmi intenzivně věnuje hudbě. Ve své kapele MIG21 je nejen zpěvákem, ale je také textařem a autorem většiny písní.

Kdo ho někdy viděl na pódiu, ten moc dobře ví, jaký je Jirka showman. Přesto má i on témata, o kterých příliš hovořit nechce. Jedním z nich je jeho rodina.

S partnerkou má dvě děti

Je však všeobecně známo, že jeho přítelkyní je o dvanáct let mladší výtvarnice, ilustrátorka a tvůrkyně animovaných filmů Kristina Dufková.

Machacek Jiri

Zdroj: Profimedia

Společně už tvoří pár více jak 20 let a mají dvě děti — dceru Bertu a syna Antonína. Přesto se společně ve společnosti objevují jen sporadicky.

Manželství nehrozí

Ačkoliv spolu žijí už tolik let, veselka zřejmě na pořadu dne není. Proč tomu tak je, vysvětlila kdysi Kristina Dufková deníku iDNES.

„Jirka je rozvedený, po jedné zkušenosti už se nechce znovu ženit, nevěří v instituci manželství,“ uvedla. A ona jeho rozhodnutí respektuje.

Ke štěstí jim ale zřejmě úřední potvrzení nechybí. Ačkoliv jsou společně k vidění jen zřídka, když už se tak stane, je vidět, jak moc jim to společně klape.

Zdroj: iDNES, Kafe, Super.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články