Jiří Langmajer zabořil obličej do čerstvě napadaného sněhu. Celý šťastný si užívá zimní radovánky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jiri langmajer
Zdroj: Profimedia

Za dva dny jsou sice Vánoce, některé celebrity ale kromě předvánočního shonu řeší také nadšení z toho, že alespoň na některých místech napadl dostatek sněhu. Jiří Langmajer jako nadšenec do zimních sportů vyrazil na lyže, ne všechno šlo ale podle jeho plánů.

Herec si umí udělat legraci sám ze sebe, jak již v minulosti několikrát dokázal. I tentokrát tak pobavil fanoušky svým neúspěchem. Když se mu na lyžích nedařilo a skončil obličejem přímo ve sněhu, šikovný fotograf hned momentku zvěčnil.

Langmajer pak měl vzpomínku, o kterou se s radostí podělil se sledujícími na svém Instagramu. A přiznal se, že i když na lyžích příliš nezamachroval, alespoň se má čemu smát a jednou bude na obrázek ze sněhu vzpomínat. Fanoušci ho odměnili srdíčky a veselými komentáři.

V mlze na lyžích

„Takhle člověk vypadá, když v mlze škobrtne lyží a spadne hubou do čerstvě napadaného sněhu. Ale jsem šťastný. Aby taky ne. Foto z pondělního výšlapu na Luční,“ pochlubil se Langmajer popiskem u fotky. Na té klečí na kolenou ve sněhu a jeho obličej celý od sněhu smíchem jen září.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiří Langmajer (@jirkalangmajer)

Je vidět, že i když se občas nedaří, člověk se musí zasmát, zvěčnit vzpomínku, zvednout se a jít dál. A tohle všechno herec dokonale zvládá. Nejen že pobavil veselou fotkou sledující, ale navíc jim dal inspiraci k tomu se nevzdávat a ze všeho špatného si vzít jen to dobré.

Na lyžích ho doprovázel i čtyřnohý psí přítel, který je na fotce také zachycen. Ten se podle svého výrazu o páníčka strachoval víc, na rozdíl od Langmajera tak šťastně nevypadá. Zdůrazňují to i fanoušci v komentářích. Jakmile se ale herec zvedl ze země, pes jistě pochopil, že je to jenom legrace.

Byl by raději u krbu

Právě na psa se kupodivu zaměřuje snad nejvíce komentářů. Někteří se smějí, že herec vyměnil tažné plemeno za psíka, který ho asi na lyžích moc nepodpoří, jiní psa litují, protože vypadá, že by se raději schoulil u krbu. Jeden ze sledujících se směje, že kdyby pes neměl obleček, ve sněhu by pro svou bílou barvu ani nebyl vidět.

„Mě by zajímalo, jak vypadal ten, kdo vás fotil. Já bych se totiž asi zlomila smíchy v pase,“ uvažuje jedna z fanynek. A není sama, kdo se po fotografovi ptá. Jiní zase Langmajera přirovnávají k Santa Clausovi, protože mu sníh vytvořil na bradě doslova plnovous.

Tak snad herec po pádu do sněhu nechytne nějakou zákeřnou rýmu. Výlet na lyžích si užil a byla by škoda, kdyby kvůli němu proležel Vánoce v posteli. Zdá se ale, že s humorem Langmajerovi jen tak něco nehrozí a nějaký ten pád mu dobrou náladu nezkazí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články