Jiří Langmajer si postěžoval na dvojitou bradu. Chce okamžitý kurz obličejové jógy

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
jiri langmajer
Zdroj: Nextfoto

Jiří Langmajer už není nejmladší, stále se ale udržuje v kondici. To můžeme pravidelně vidět i na jeho instagramu, příspěvky se nejčastěji týkají cyklistiky nebo výletů s manželkou Adélou Gondíkovou a jejich zlatým retrívrem.

Věk se na něm v jeho padesáti šesti letech už podepisuje, a to nejenom šedivými vlasy. Nedávno si totiž s humorem pro něj typickým postěžoval na volátko, které mu narostlo na bradě.

Fanoušci ho podpořili

Tolik známý herec, a v hodně českých komediích proslavený, slušně řečeno, jako „lamač dámských srdcí“, si ve videu na hlavu nasadil opravdu zvláštní klobouk, který mu přidává ještě několik let. Někdo by tak mohl uvěřit, že své stížnosti myslí opravdu vážně, jedná se ale spíš o recidivu.

Jirka má kameru nastavenou na obličej z takového úhlu, že by to vykouzlilo dvojitou bradu i nejpřednějším českým topmodelkám. Na dojmu nepřidávají ani výrazy, kterými celé krátké video provází. „Chci okamžitý kurz obličejové jógy,“ připsal k němu herec.

U fanoušků se setkal s velikým pochopením a hodně z nich mu jeho humor a ironii oplatilo. „Stačí zvednout hlavu, mladý draku,“ napsal jeden z nich. „To vidím spíš na odsátí,“ připojila se nějaká mladá slečna, kterou podobné problémy a krize středního věku čekají až za delší dobu. „Hlavně, že to visí jen pod bradou,“ přisadila si další z fanynek, jako by to snad mohla vědět.

Jirka už je dědeček

Co by taky herec od svého těla čekal, nejmladší už opravdu není, navíc má na kontě dvě již dospělé dcery, a dokonce i první vnouče. Jako dědečka by ho tedy podobné objevy na svém těle zdaleka neměly tak fascinovat.

Hlavní je, že mu stále zůstává šarm, který známe například z filmů Přes prsty nebo Po čem muži touží. Tohle kouzlo ostatně mají v rodině, podobné úspěchy sklízí i jeho bratr Lukáš. Snad Jirkovi tedy „volátko“ na sexappealu neubere a budeme ho ještě nějakou dobu moct obdivovat v dalších filmových rolích.

Zdroj: Instagram Lukáše Langmajera

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články