Jiří Langmajer popsal pocity z nošení dámského prádla kvůli filmu. Jednou dokonce přišel se zpocenou podprsenkou

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jiri langmajer anna polivkova
Zdroj: Nextfoto

Herec Jiří Langmajer se stal hostem své manželky Adély Gondíkové na Českém rozhlase Dvojka. Popsal v něm natáčení nového filmu Po čem ženy touží 2 a další pikantnosti.

Ve filmu se převtělil do ženy, a natáčení tak nebylo vůbec snadné. Ve scénách musel nosit dámské prádlo – jak se tedy cítil například při nošení podprsenky?

Už to není ten člověk jako dřív, má rád svůj klid

V rozhovoru například odpovídal na otázku, jestli mu vadí dojíždění do Prahy. „Ve třiceti bych si dojíždění neuměl představit. Teď už nepotřebuji hospodu, ale klid, ticho a trávu. Teď jsem vjel sekačkou na pařez, ještě je tam zaseklá,“ říká.

Adéla mu v tomto přizvukuje: „Ano, když přijedeme z dovolené, tak ani nevybaluješ a jdeš sekat.“ Herec přiznal, že miluje sekání zahrady. „Stejně jako tebe,“ vyznal se Gondíkové.

langmajer gondikova

Zdroj: Profimedia

Natáčení nové komedie si ale vůbec neužil: „Měl jsem koučku. Ta mě během první vteřiny upozornila, že to, jak já si představuji chování ženské, je naprosto scestné. Moc jsem si to natáčení neužil.“ Dokonce musel nosit nalakované nehty, jednou také přišel se zpocenou podprsenkou.

Bylo pro něj těžké natáčet nahaté scény v „koťátkách“, aby to podle jeho slov „vypadalo chutně“. Nervózní byl také z důvodu, že první film byl mimořádně úspěšný. Na to chtěl Langmajer s dvojkou navázat a nalákat lidi znovu do kin.

Rozhovor s Adélou byl v rodinném duchu

Langmajer natáčel také v Thajsku, a to film Ostrov, který půjde do kin v létě. „Překvapilo mě, jak Thajci makají. Kameraman chvíli stál a už běžel kluk a dával mu stoličku. Oni po place nechodí, ale běhají,“ přiznal herec. Právě díky místním obyvatelům šlo natáčení dobře.

„My tam měli jen malý štáb, aby to nestálo moc peněz. Ale díky Thajcům to šlapalo jako hodinky. Navíc umí popíjet, zazpívají si, ale v šest ráno už na place zase zařezávají,“ doplnil herec v rozhovoru pro rozhlasový pořad Blízká setkání.

Rozhovor s jeho manželkou Adélou Gondíkovu probíhal opravdu v rodinném duchu. Nejdříve se mu nezdálo, jak ho herečka představila divákům. Řekla, že vítá jako hosta herce Jiřího Langmajera, vůči čemuž se ohradil: „Ale já jsem přece tvůj manžel.“ O veselé kousky v rozhovoru nebyla nouze.

Zdroj: Český rozhlas Dvojka

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články