Jiří Langmajer natočil, jak se učí texty. Slova jdou do jeho „karbanátku“ už těžko

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jiri langmajer
Zdroj: Nextfoto

Jiří Langmajer rád pobaví své fanoušky na instagramu nejen fotkami, ale také videi, na kterých trénuje slova na divadelní prkna. Přiznal, že v jeho věku už to není jednoduché.


Langmajer leží na lehátku venku v přírodě, v rukou drží text hry Cesta k vodopádům, kde on sám hraje Opičáka a jeho hereckou partnerkou je Anežka Šťastná, která ztvárňuje Mrchu, jeho nevlastní dceru. Textu je opravdu hodně, jak herec ukazuje ve videu.

Langmajer musí text studovat dlouho

Jeho fanoušci si tak mohou poslechnout úryvek z této hry, video je doprovázeno také zvukovými efekty. Jak se Jiří přiznal, musí trénovat, protože už je to „starej blb“ a dlouhé věty do hlavy neboli „karbanátku“ dostává jen stěží. Využívá tak každou volnou chvilku k nastudování.

Sledující jsou touto divadelní hrou nadšeni. Premiéru měla u českých diváků již v březnu a od té doby se těší velké oblíbenosti. Navíc je Langmajer skvělým hercem, kterého můžete vidět na divadelních prknech právě přes letní období.

V soukromí si užívá se svou partnerkou Adélou Gondíkovou, která v březnu začala také pracovat na novém projektu, ve kterém proti sobě nastupují páry.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiří Langmajer (@jirkalangmajer)

Langmajerův profil pobaví

S Adélou je pojí nejen láska k přírodě, ale také ke zvířatům. Kromě fenky Maybe si nedávno pořídili také malého kocourka, a protože mají oba dva své děti dospělé, mohou si dovolit trávit čas cestováním i se svým chlupatým mazlíčkem. Obrážejí hlavně místa v České republice.

Nebojí se ale vyrazit také do zahraničí. Herec vzpomínal na zastávku v Itálii, kde ukázal fanouškům v plavkách nejen sebe, ale také Adélu. Ta se rozhodně nemá za co stydět. Ukázal také jejich zahradu, na které zrovna kvete ibišek.

Langmajer patří mezi herce, kteří se svými obdivovateli pravidelně komunikují a představují jim nejen stránku pracovní, ale i tu soukromou. Občas to sice přežene a ukáže se odhalený, jak ho bůh stvořil, ale takových přešlapů moc není a fanoušci jeho humor milují.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články