Jiří Langmajer je se svou láskou u moře. Užívají si společné hodování

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
jiri langmajer
Zdroj: Nextfoto

Jiří Langmajer je znovu se svou láskou. S manželkou Adélou Gondíkovou si užívají na ostrově Korfu, kde si dávají ty největší dobroty. Po delší době tak tráví čas opět spolu.

Hvězdný pár zažívá příjemné chvilky. Český herec společně s moderátorkou si užívají na Arillas Beach, kde sedí na lodi a hodují. Je vidět, že jsou spolu rádi, a není divu – Langmajer pracoval na mnoha projektech, takže se se svou milovanou dlouho neviděl.

Jejich láska jenom kvete

„Konečně zas spolu,“ napsal Langmajer na svůj instagram, kam připojil také snímek z lodi. Fotografii dělal sám, je tak v popředí a potutelně se usmívá. Gondíková sedí na druhé straně, do objektivu se také usmívá a je vidět, že si společnost užívá.

Na stole pak můžete vidět nejen colu, ale také pivo, které si dává právě úspěšný herec. Konečně si tak může odpočinout od práce, které má až nad hlavu. Pravdou ale je, že společné chvilky si užívají také po České republice.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiří Langmajer (@jirkalangmajer)

Natáčení v Thajsku bylo dlouhé

Langmajer se k Adéle připojil hned poté, co odjel z vlastní dovolené, kde se potápěl. I z tohoto zážitku fanoušci mohou vidět videa, která s nimi sdílel. S Adélou si teď užívají relaxace, ale odpočívat umí také aktivně.

Společně chodí na procházky nebo vyrazí na kolo. Pokud Langmajer není doma, natáčí filmy nebo seriály. Naposled vyrazil právě mimo republiku kvůli natáčení filmu Ostrov. Na ten se diváci mohou těšit už letos.

Langmajer natáčel v Thajsku, v ženské hlavní roli se pak představí Jana Plodková. Tito dva herci se takto před kamerou hlavně pobavili, protože se jedná o romantickou komedii. Naštěstí má Langmajer ve své manželce podporu a tak jí nevadí, že museli vydržet několik týdnů bez sebe.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články