Jiří Lábus se setkal se spekulacemi o své sexuální orientaci. Ty vyvrátila jeho kamarádka

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Jiri Labus
Zdroj: Profimedia

Jiří Lábus patří mezi ikony našeho showbusinessu. Ačkoliv byl vždy obklopen přáteli a kolegy, doma pak trávil čas sám. Kromě fiktivní svatby totiž svou osudovou ženu nenašel.

Nejenže se Jiří Lábus neoženil, ale dokonce byste nedohledali žádnou akci, na kterou si vzal ženský doprovod. Proč si herec zvolil takový život v osamění?

Za jeho samotu může rodina

Herec sám má zá to, že se na jeho vztazích v mnohém podepsala jeho vlastní rodina, která se chovala trochu více ochranitelsky.

„Když jsem si jednou přivedl dívku domů, babička se jí pochlubila, že co je maminka v lázních, krásně piju mléko – a byl konec,“ uvedl v nahrávkách Nevyslovené monology.

Navíc bydlel s rodiči velmi dlouho a ti v něm stále viděli malého chlapečka. „Když mi bylo pětadvacet, šel jsem s mámou do Domu módy a tam prodavačkám řekla: Tady kabát pro chlapce. Já myslel, že mě raní mrtvice, to byl takový trapas,“ dodal herec.

Jednou na silvestra jej dokonce zavřeli doma, že je moc opilý a nemůže ven za vrstevníky. Všechno dohromady tak způsobilo, že si herec tu pravou nenašel. A když opustil brány domova, tak se raději než zakládání rodiny věnoval herectví.

Spekulace o homosexualitě

Ačkoliv herec své rozhodnutí takto vysvětluje, objevily se samozřejmě spekulace o jeho sexuální orientaci. Tyto spekulace vyvrátila jedna z jeho kamarádek.

„Jirka je na ženy a byly doby, kdy byl až moc, ale on o tom prostě nemluví…,“ řekla dle Aha!

A dokonce ani nyní se nevzdal intimních chvil, což přiznal v pořadu Všechnopárty a všechny tím překvapil, protože normálně takto otevřeně nemluví.

„Já se radovánek ani ve svém věku nevzdávám. Rozhodně ne,“ práskl na sebe herec.

Šetří si na péči v ústavu

Největším strachem stárnoucích lidí, kteří nemají rodinu, je samota a zajištění péče. S tímto se herec už netrápí, protože myslel na všechno a šetří si na ústav s nadstandardní péčí, kde o něj bude postaráno.

„Z blízkých a kamarádů nechci nikoho otravovat. Vím, jak trýznivé to bylo pro mého otce, který se stále omlouval za to, když jsem mu pomáhal,“ vysvětlil své rozhodnutí.

I z toho důvodu zůstává stále herecky aktivní, protože si je vědom, že taková péče bude finančně náročná.

Zdroj: Blesk, Aha!, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články