Jiří Krampol dostal druhou šanci. Je zamilovaný, došlo i na slova o svatbě

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jiri krampol
Zdroj: Nextfoto

Vztah nejprve Jiří Krampol popíral. Později ale přiznal, že má opravdu přítelkyni. Aby nedošlo ke zmatku, jako když mluvil o pětadvacetileté herecké kolegyni Kateřině Bláhové, řekl tentokrát podle Aha! na rovinu, že je s ní v milostném vztahu. Teď dokonce došlo i na slova o svatbě.

„Jsem teď velice spokojený,“ řekl Krampol na začátku května pro Život v Česku. Přiznal ale tehdy, že má strach, aby jeho vztah nepoškodilo něco zvenčí. I proto se snažil doposud raději nic neprozrazovat. Krátce po smrti své manželky se totiž o jeho milostném životě hodně spekulovalo.

„Naštvalo mě, když se krátce po odchodu Haničky objevily informace, že jsem si hned někoho našel. Přitom mi přisuzovali Kačenku Bláhovou, což je mladá, krásná a talentovaná herečka, takže je to nesmysl, nebo Zuzanu Bubílkovou, se kterou jsem jenom spolupracoval,“ říká Krampol.

V současné době přiznává, že má přítelkyni, naštěstí se ale prý nejedná o nikoho z jeho branže. „Ano, je pravda, že mám přítelkyni. Je právnička, vůbec nepochází z mediálního prostředí, a proto ani neříkám, o koho přesně jde, protože má z té pozornosti strach,“ vysvětlil.

Netouží po mediálním zájmu

Krampol se stále snaží o svém vztahu spíše nemluvit. Jeho nová partnerka údajně chce zůstat v utajení, že jde o právničku je tak asi to jediné, co prozradil. „Je mi s ní moc hezky a víc o tom nemám potřebu povídat. Ona po mediálním zájmu netouží,“ odpověděl na dotaz webu Prima ženy.

Na další otázku ohledně toho, zda nechystá se svou novou partnerkou svatbu, odpověděl tajemně a jediným slovem: „Uvidíme.“ Jeho smích vyvolal v redaktorech nejspíš trochu pochybností a fanoušci jsou teď ještě zmatenější, než byli původně.

Trápí ho zdravotní problémy, nový vztah ho ale drží nad vodou

Pro Jiřího Krampola je důležité, aby mu v poslední době někdo pomáhat především po psychické stránce. Potřebuje někoho, na koho se může spolehnout a kdo mu rozumí. V jeho věku 83 let je důležité, aby se šetřil a dával na své zdraví dobrý pozor.

„Kromě problémů s průduškami, které mě provázejí už od dětství, mě snad až do sedmdesátky nic jiného netrápilo. Pak mi zjistili srdeční arytmii a dostal jsem kardiostimulátor,“ svěřil se herec s tím, že poslední dobou se problémy kupí víc a víc.

„Loni na konci roku jsem prodělal těžký zápal plic a vypadalo to, že je konec. Dostal jsem druhou šanci. Užívám si každého dne. Jsem šťastný, že stále můžu dělat práci, která mě baví,“ dodává na závěr. Fanoušci doufají, že herce jen tak něco neskolí a jednou třeba dojde i na jeho zmíněnou svatbu.

Zdroj: Život v Česku, Prima ženy, Super, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články