Jiří Dvořák přiznal rozchod s mnohem mladší ženou. Nechtěl si vytvářet svoje vlastní vnuky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jiri dvorak
Zdroj: Profimedia

Jiří Dvořák byl s Jitkou Randárovou několik let. Jitka je ale o 21 let mladší než 54 letý herec, a je tak možné, že se rozešli právě kvůli tomu. Jitka by možná chtěla potomka, zatímco Jiří se na dalšího už necítí.

Vztah mezi nimi trval dlouhých devět let. Jiřího partnerka Jitka, která je vystudovanou právničkou, nebyla v poslední době ve společnosti s ním, on raději vzal jako doprovod svou dceru Aničku, anebo vyrazil sám. Co se tedy mezi nimi stalo?

Přiznal se, že už delší dobu nejsou spolu

Jeho dceři Aničce je už 19 let a velmi často si ji vybral jako doprovod na různé společenské akce. Minulý víkend ale dostal pozvání do deváté řady StarDance, kde byl jako čestný host. V publiku byl však bez doprovodu, a proto se začalo šuškat o tom, jestli jsou ještě s Jitkou spolu.

„Už není poměrně dlouho, ale je můj blízký přítel, ale partnerka už ne,“ řekl herec pro blesk.cz. Hlavním důvodem bylo případné rodičovství. Herec má už dospělou dceru z manželství s Bárou Munzarovou, a po padesátce se necítí na to být znovu rodičem malého miminka.

„Samozřejmě jsem o tom přemýšlel, ale i kdyby se to povedlo hned teď, tak by mě v pětašedesáti čekalo řešit problémy teenagerů. Nevím, jestli bych na to měl. Samozřejmě, malé děti má spousta i starších lidí,“ dodal herec, který si je svým rozhodnutím jistý.

„Ale jak říká jeden můj kolega: Proč bych si měl vytvářet svoje vlastní vnuky?“ doplnil ještě herec, kterého můžete znát hlavně z českých pohádek. Zároveň přiznal, že vánoční svátky nijak neprožívá, protože k nim nemá vztah.

Jaké u něj budou vánoční svátky?

„Nedodržuji zvyky, možná si postavím stromeček. Jinak sem tam si nějaké koledy pustím, ale kvůli tomu, co mám za sebou v rodinné anabázi, nemám k těm svátkům příliš vztah,“ vysvětlil pro expres.cz.

Herec musel v květnu opustit Indii, ve které natáčel dokument. Je tedy sice rozpracovaný, ale nikdo neví, jestli se vůbec dokončí. Odletět museli všichni hlavně kvůli nebezpečí, které jim tam hrozilo, uvedl server ahaonline.cz.

„Je to opravdu nebezpečná země. Jako na bílé na nás koukali jako na kořist. Do slumů jsme se vůbec neodvážili jet,“ svěřil se herec a na otázku, jestli se tam budou ještě vracet, odpověděl: „Zatím nemám žádné informace, že se tam budeme vracet, protože tam je situace natolik šílená, že si tam nikdo netroufne, a myslím si, že by to v současné době byl rozsudek smrti.“

Zdroj: expres.cz, blesk.cz, ahaonline.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články