Jiří Adamec se vyjádřil ke vztahu své ženy se synem narkobarona Escobara. Zřejmě naposledy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jiri adamec
Zdroj: Profimedia

Bývalá mluvčí Babišovy vlády Jana Adamcová má podle médií nový vztah. Zahořela údajně city k synovi slavného drogového krále Pabla Escobara. Ačkoli v médiích naznačila, že mezi nimi něco je, dala jasně najevo, že žádný poměr se Sebastiánem Marroquínem nemá. Její manžel přesto zuří.

O problémech v manželství režiséra Jiřího Adamce a jeho ženy Jany se hovoří již několik měsíců. Když bývalá mluvčí odjela do Kolumbie, kde se seznamovala s informacemi o Escobarovi, seznámila se při té příležitosti i se synem slavného a dnes již zesnulého narkobarona.

Domněnky o tom, že doma u Adamců není vše v pořádku, to jenom potvrdilo. „Máme spolu krásný přátelský vztah, mám ho hodně ráda. Když se zamiluji, umím si představit vztah s kýmkoliv. Ale vzdálenost mezi námi, jak geograficky, tak historicky i mentálně, je moc velká,“ řekla nedávno sama Adamcová o Sebastiánovi.

Pozastavený rozvod

Ačkoli manželé již nežijí pod jednou střechou, zdá se, že Jiří se snaží vztah se svou ženou ještě zachránit. „Máme za sebou s Jiřím první část rozvodu. Druhou část rozvodu jsem pozastavila z velmi osobního zdravotního důvodu, o kterém teď nechci mluvit. Proto jsem to zatím nechala být. Uvidíme, co bude dál,“ oznámila Jana.

Podle Šípu to vypadá, že to právě ona rozvod chtěla, zatímco její muž by rád ještě na vztahu zapracoval. Ten ještě v září loňského roku tvrdil, že mezi ním a Janou je vše v pořádku, ona ale následně pro Expres jeho slova důrazně popřela s tím, že vztah je u konce.

Že si chce žít Adamcová po svém, ukazuje už nějaký čas, a její cesta do Kolumbie to potvrdila. „Do Kolumbie jsem se chystala už předloni na podzim, ale kvůli pandemii to nešlo. Propadla jsem totiž příběhu Escobara, který mne nejprve jako mnoho dalších zaujal v seriálu Narcos,“ svěřila se. A právě při této cestě se potkala se Sebastiánem.

Samozřejmě jsem o cestě věděl

Ačkoli média jasně prohlásila, že mezi Adamcovou a synem Escobara nic není, a dokonce i ona sama přiznala, že mají hezký vztah, ale nikoli milostný, jejímu manželovi se to nelíbí. Z nového kamarádství radost nemá a očividně si svou ženu stále hlídá.

„O cestě jsem samozřejmě věděl, každý manžel přece musí vědět, co jeho žena dělá,“ nechal se slyšet. Jeho slova ale byla jasně naštvaná a na dotaz, zda má jeho žena s někým novým vztah, řekl jen prudce: „Jsou to kecy! S nikým se o tom nehodlám bavit.“

Není jasné, jak nakonec rozvod Adamcových dopadne či kam se posune vztah Jany se Sebastiánem. Už teď ale jasné je, že v médiích se bude kauza ještě rozebírat a nejspíš se v případu sledující dočkají mnoha nečekaných zvratů.

Zdroj: sip.denik.cz, CNN Prima News, kafe.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články