Jess z Gilmorových děvčat už není k mání. Milo Ventimiglia se začátkem roku tajně oženil

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Milo Ventimiglia
Zdroj: Profimedia

Herec Milo Ventimiglia je velmi výrazným hercem, který hrál mnoho velkých rolí, ale i přesto je v podstatě neznámý. On sám přiznává, že se snaží být neviditelný, aby o to více vynikaly jeho role. Když začal randit s modelkou Jarah Mariano, tak vztah nejdříve nekomentoval. Nakonec ho ale potvrdil, nyní dokonce udělal výjimku a poskytl fotky ze své svatby americkému magazínu US Weekly.

Před lety lámal herec Milo Ventimiglia srdce fanynkám po celém světě, když jako Jess Mariano vstoupil do života Rory z Gilmorových děvčat.

Později si zahrál syna Rockyho Balboa v pokračování série o Rockym. Velmi významnou postavou byl také v seriálu Tohle jsme my, kde ztvárnil roli Jacka Pearsona.

Soukromí si hlídá

O tom, že myslí na svou budoucnost, mluvil již v roce 2017, když probíhalo natáčení seriálu Tohle jsme my, ve kterém byl otcem tří dětí.

„Stane se to, až se to stane. Nehledám to,“ uvedl herec pro US Weekly a doplnil, že věří, že se to stane a on založí svou rodinu.

O soukromém životě herce toho ale moc známo není, protože si soukromí střeží. Jako důvod v roce 2017 uvedl, že nechce odvádět svým soukromým životem pozornost od postav, které hraje.

„Snažím se zůstat tak anonymní a neviditelný, jak jen to jde, takže to neubírá na charakteru mužů, které hraji,“ řekl Ventimiglia.

Soukromá a tajná svatba

I přesto médiím neuniklo, že se objevuje po boku modelky Jarah Mariano. Ta je modelkou havajského původu, ale od dětství žije v Kalifornii.

Ačkoliv dvojice svůj vztah nikdy dříve nepotvrdila, byla několikrát spatřena v Malibu, kde si herec v roce 2022 koupil dům.

Nakonec herec přiznal, s kým randí a nechal se slyšet, jak skvělé je mít po boku někoho, s kým je mu dobře.

„Je to o tom, že máte po svém boku partnera, se kterým na věcech pracujete, jste spolu šťastní. A když vás zasáhne bolest, překonáte ji společně,“ prozradil v rozhovoru pro ET.

Svou lásku zpečetil na tajném obřadu, který se dle US Weekly měl konat začátkem tohoto roku v rodinném kruhu. Stejnému magazínu pak herec poskytl fotky ze svatby, na kterých to novomanželům velmi sluší.

Dá se předpokládat, že se jedná o jednu z mála soukromých momentek, které dvojice sdílela.

Zdroje: US Weekly, Brides, iDNES

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články