Jennifer Lopez vám poradí, jak přežít krizi ve vztahu. Zkuste její návod i vy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
jennifer lopez
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Že se úzkosti, deprese nebo smutek celebritám vyhýbají? Opak je pravdou. Jsou to právě známé osobnosti, u kterých je hned jasné, že se jim něco děje. A jednou z nich je i nestárnoucí Jennifer Lopez.

Rodiče Jennifer Lopez sice neměli moc peněz, ale od začátku cítili, že jejich dcera má umělecký talent. Začali ji posílat na hodiny tance, později se k tomu přidalo i herectví.

A aby sbírka byla kompletní, krásná Jennifer začala i zpívat. Brzo ji znal celý svět, šla z role do role a bylo jasné, že tady se rodí opravdu velká hvězda.

Na vztahu musí pracovat

Relativně se jí dařilo i v osobním životě. V roce 2008 se stala matkou dvojčat, která má se zpěvákem Marcem Anthonym, s nímž se ale v roce 2012 rozvedla.

V loňském roce si měla vzít basketbalistu Alexe Rodrigueze, ale celosvětová pandemie jim plány překazila. A zpěvačka ani její partner to nenesou dobře.

Jennifer nedávno přiznala, že s partnerem podstoupili terapii. Ví, že na vztahu se musí průběžně pracovat, aby fungoval.

Oběma terapie prý velmi pomohla. I přesto, že zpěvačka musela přerušit některé své pracovní plány, což jí vůbec nevyhovovalo. Výsledek se ale dostavil, a JLo tak nedá na terapii dopustit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alex Rodriguez (@arod)

Svatbu stále plánují

Nelíbilo se jí, že kvůli pandemii nemůže hrát, koncertovat ani podnikat, což ale jejímu partnerovi naopak vyhovovalo. Sama Jennifer říká, že je rád, že mohl zvolnit a být více doma s dětmi. Podle ní si dokonce situaci spíše užíval.

Oba dva tak mohou více plánovat svatbu. Zpěvačka přiznala, že má naplánovaný každý detail, všechny maličkosti má v hlavě, ale s velkou veselkou musí počkat na vhodnější dobu. Jenže svatbu už museli několikrát odložit a Jennifer se nechala slyšet, že se bojí, že se snad nikdy nevezmou.

Kdy a kde to bude ale zatím neprozradila, vypadá to, že fanoušci se všechno dozví až po obřadu.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články