Jennifer Lopez se ukázala v plavkách ze všech stran. V 52 letech popírá všechny zákony přírody

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jennifer lopez
Zdroj: Shutterstock

Letní počasí za okny značí, že brzy začne plavková sezóna. Řada lidí už o víkendech k vodě vyrazila. A není se čemu divit. Celebrití instagramy se brzy zaplní hvězdami v plavkách, a to neplatí jen u těch českých. Americká herečka a zpěvačka Jennifer Lopez už svůj letní mód fanouškům dokonce ukázala.

Je jí 52 let, popírá ale všechny zákony přírody. Vypadá stále dokonale a málokdo by její věk tipnul na první pohled správně. Když vyrazí do společnosti, davy se za ní otáčejí, to ale není nic proti tomu, když se ukáže v plavkách. Snímky na její sociální síti nezůstaly dlouho bez komentáře.

„Letní mód: aktivován,“ napsala na své sociální síti herečka. Už tato věta samotná přilákala velkou pozornost. Muži i ženy nestačí doslova zírat, jakou kráskou i po padesátce umělkyně je. Fotky a videa, kterými se pochlubila, berou dech!

Dokonalost v plavkách

Je vidět, že Jennifer dodržuje zdravý životní styl a pro své tělo dělá jen to nejlepší. Kromě dokonalé pleti i vlasů jí totiž řada lidí musí závidět její postavu. Tu předvedla v černých plavkách, přes které přehodila jen lehké tmavé pareo. V tomto modelu se pak procházela okolo bazénu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo)

Boty s vysokým podpatkem, které k tomu obula, dodávají její postavě ještě dokonalejší vzhled, ačkoli si možná někteří lidé lámou hlavu s tím, jak na takových jehlách může bez obav chodit kolem vody. I mnoho zkušených žen by totiž nejspíš po pár krocích skončilo v bazénu.

Kromě fotek předvedla i krátké video, na kterém se pro fanoušky zatočila, ukázala se ze všech stran a které ještě doplnil její zvířecí společník. Jen málokdo by mohl v 52 letech předvést něco takového. Samozřejmě je ale pro Lopez velkou motivací i podpora fanoušků, o kterou nemá nouzi.

Fanoušky doslova rozpálila

Emotikony plamínků, srdíčka a usměvavé smajlíky. Právě těch jsou komentáře pod příspěvkem plné. Řada lidí se nemůže pohledu na Jennifer nabažit, někteří nemají slov. Jiní se ale rozepisují a zaplavují Lopez větami plnými milých slov, která nejspíš ani nestíhá číst.

„Už tak je teplo. Ale s touhle vaší fotografií se to tu doslova rozžhavilo,“ napsal jeden z fanoušků. Podle komentářů rozpálila i další sledující. Při pohledu na krásnou postavu se nejspíš nejednomu muži zapalují lýtka. Herečka si může být jistá, že mezi celebritami je v tomto ohledu jedna z mála, která předvádí takovou dokonalost.

„Nemám slov,“ zakončuje hodnocení fanoušek, který přidává ke svému komentáři opět několik srdíček. Těch si fotografie krásky v plavkách celkem vysloužila přes 3 a půl milionu. Jennifer se možná nepochlubila svou letní dokonalostí naposledy, řada lidí už tak přemýšlí, jakou větou ji pochválí příště.

Zdroj: Entertainment Tonight, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články