Jennifer Lopez má doma dva puberťáky, které obdivuje. Její dcera je aktuálně genderově neutrální, což zpěvačka veřejně podporuje

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Jennifer Lopez
Zdroje: Debby Wong / Shutterstock.com

Zpěvačka Jennifer Loperz zažívá krásné období. Je zamilovaná, čerstvě vdaná a velmi úspěšná. Jen děti jí občas zamotají hlavu svým pubertálním chováním. Jennifer ale vše zvládá, a dokonce podporuje svou dceru v její genderové neutralitě.

Dvojčata Emme a Max se narodili 22. února 2008 a jejich otcem je zpěvaččin bývalý manžel Marc Anthony, se kterým se dělí o jejich péči a výchovu.

Navíc vyvdala tři děti svého současného manžela Bena Afflecka, konkrétně Violet, Seraphinu a Samuela. Když se pak všechny děti sejdou, mají doma veselo.

Z dětí teenageři

Začátkem roku se zpěvačka svěřila serveru Today, že život s teenagery je zcela novou fází na její rodičovské cestě.

„Všechno v životě zpochybňují, na všechno se dívají. A tyto děti mají tolik informací, mnohem více, než jsme měli my. Takže přemýšlejí a mluví o věcech a o životě jiným způsobem, než jsem to dělala já, když mi bylo 15 nebo 16 let,“ řekla Lopez pro zmíněný server.

Příspěvků s dětmi dává na instagram minimum, v podstatě vždy jen na narozeniny. K 15. narozeninám popřála svým dvojčatům dojemným videem, ve kterém sdílela archivní snímky, což u zpěvačky nebývá zvykem.

„Jsem na vás oba ve všech směrech tak hrdá. Přinášíte mi do srdce a duše tolik radosti a štěstí. Miluji vás navěky,“ napsala ke zmíněnému videu.

A zatímco Max zůstává i nadále spíše v ústraní, jeho sestra se na veřejnosti začíná objevovat více.

Dceru označuje neutrálně

V roce 2022 se dokonce fanoušci dočkali velkého překvapení, když se na jednom ze zpěvaččiných koncertů na pódiu objevila i Emme, která zazpívala s matkou duet.

Již v této době se Emme začala na veřejnosti objevovat s krátkými vlasy a Lopez ji začala označovat neutrálním oslovením.

Zpěvačka se k tématu sice nikdy napřímo nevyjádřila, ale dceru od té doby takto označuje opakovaně a i styl oblékání svědčí, že se Emme nechce genderově vymezovat.

A zpěvačka je odhodlaná dceru opravdu podpořit a za skvělý přístup chválí nejen svého současného manžela, ale i otce dětí.

„Je fantastický. Opravdu se postavil výzvě, co to je a co to znamená… A oni ho milují. Milují ho. A oceňují ho, stejně jako já,“ uvedla dle serveru Hola!

I přes svou genderovou neutralitu si Emme užívá času s mámou a rády spolu nakupují. A protože je po ostříhání k nerozeznání od svého bratra, experimentuje s barvami na vlasy.

Zdroje: Today, Instagram, Edition, Hola!

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články