Jennifer Lopez a Ben Affleck se rozešli před svatbou, oba založili vlastní rodiny. Nakonec ale přece jen skončili spolu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jennifer Lopez Ben Affleck
Zdroj: Profimedia

Jennifer Lopez a Ben Affleck tvrdí, že k sobě patří. Dlouho žili odděleně, každý založil vlastní rodinu, po letech se ale dali opět dohromady. Jaký byl důvod rozpadu jejich vztahu v roce 2004 a jak jim to klape dnes?

Patří k nejznámějším párům showbyznysu. Jennifer a Ben se potkali v roce 2002 na natáčení snímku Láska s rizikem. Přeskočila mezi nimi jiskra a téměř okamžitě se roznesla zpráva o jejich vztahu. Jenomže o dva roky později se slavný pár rozešel, popisuje situaci Cosmopolitan.

Rozchod před svatbou

Ačkoli spolu byli krátce, požádal Ben Jennifer o ruku a ona souhlasila. Den před svatbou nicméně pár oznámil, že se rozhodl obřad prozatím odložit. Po nějakém čase se pak objevila informace, že se dvojice rozešla, píše She Knows.

V médiích se o jejich vztahu hodně mluvilo, i po letech tak v rozhovorech Ben s Jennifer často odpovídali na dotazy, proč se tehdy rozešli. Oba se shodli na tom, že za to z velké části mohl mediální tlak.

Opět spolu

Od roku 2004 spolu udržovali přátelský vztah. Rozešli se v dobrém, nic špatného jeden druhému nepřáli. Každý založil vlastní rodinu. Jennifer se nicméně se svým partnerem rozvedla v roce 2011, Ben s manželkou prošli rozvodem v roce 2018.

Nyní se ukazuje, že stará láska nerezaví. V dubnu roku 2021 se začalo psát o tom, že se k sobě Ben Affleck s Jennifer Lopez vrátili. Pár následně informaci potvrdil. V roce 2022 se konečně po všem, čím si prošli, vzali.

Podle serveru She Knows má v současné době pár problémy, které jsou spojené především s posttraumatickým syndromem, kterým oba herci trpí od prvního rozchodu. Vyrovnávat se s tlakem médií pro ně není snadné, jejich fanoušci přesto doufají, že tentokrát už je jen tak něco nerozdělí.

Zdroj: Cosmopolitan, People, Time, E News, She Knows

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články