Jennifer Aniston používá při péči o pleť i sekret z lososích pohlavních žláz. Jde o budoucnost, říká

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jennifer Aniston
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock

Ve svých 54 letech vypadá Jennifer Aniston stále skvěle. Herečka, která se proslavila rolí Rachel Greenové v seriálu Přátelé, o sebe samozřejmě pečuje. Vzhled tedy rozhodně nemá zadarmo. Speciální péče, kterou dopřává své pleti, by se ale možná mnoho z vás štítilo.

Nedávno herečka prozradila, jak pečuje o svou pleť. Co je vlastně tajemstvím toho, že stále vypadá tak mladě a dokonale? Její estetik jí už před časem doporučil, aby využívala i sekret z lososích pohlavních žláz.

Regenerační a protizánětlivé účinky

Před časem se hovořilo o tom, že si některé ženy potírají obličej šnečím slizem. A tehdy si možná mnoho lidí myslelo, že je to to nejšílenější, co člověka může napadnout. Teď se ale ukazuje, že to možná tak úplně nebyla pravda.

Sekret z lososích pohlavních žláz je podle všeho obsaženo v mnoha produktech, které se používají při péči o pleť. A někteří dokonce zajdou tak daleko, že využívají čistý produkt, který je ale poměrně složité získat.

Podle odborníků je prokázáno, že sekret z lososích pohlavních žláz působí na pokožku regeneračně a má také protizánětlivé účinky.

„Mít otevřenou mysl k těmto různým typům ingrediencí je opravdu skvělé. Existuje spousta věcí, na které nejsme v Severní Americe zvyklí a které jsou v Koreji velmi populární. A existuje důvod, proč to dělají,“ říká pro USA Today Kenna Whitnell, biochemička a vědecká pracovnice.

Ze začátku byla šokovaná

Když se od svého poradce Jennifer Aniston dozvěděla, jak má o svou pleť pečovat, byla podle svých slov šokovaná. „Jako první mě napadlo, že je to nechutné. A hned pak jsem přemýšlela, jak se vlastně takový produkt dá získat,“ říká pro Instyle.

Pak ale začala produkty obsahující sekret z lososích pohlavních žláz skutečně používat a prý velmi rychle pocítila změny k lepšímu. „Ano, myslím, že podobné věci jsou naší budoucností. Lidé by se neměli bát experimentovat,“ říká.

Zároveň ale dodává, že toho pro svou krásu dělá víc, a nestydí se přiznat ani k injekcím peptidů, které její pokožku zjemňují. Jak velký vliv má přímo sekret z lososích pohlavních žláz, proto potvrdit údajně nemůže.

Zdroj: Instyle, Fox News, USA Today, South China Morning Post, Everyday Health

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články