Je Bedřichovi z Ulice opravdu konec? Jeho kolegyně naznačila návrat

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ljuba krbova
Zdroj: Nextfoto

Adrian Jastraban, který je známý hlavně jako Bedřich Liška z Ulice, nedávno prozradil, že v natáčení nekonečného seriálu už nechce pokračovat.

Jeho konec oplakaly nejen divačky u televizních obrazovek, ale také jeho kolegyně Ljuba Krbová, se kterou tvořil několik let zamilovaný pár. Scénáristé je ale nakonec rozdělili a každý si žil svým seriálovým životem. Bude se konat návrat?

Ljuba Krbová chápe postoj svého kolegy

Jastraban se rozhodl v seriálu skončit po dlouhých 17 letech, a připojil dokonce důvody, které ho k rozhodnutí dovedly: „K odchodu z Ulice jsem se rozhodl, abych měl více času na nové pracovní výzvy, a zároveň si potřebuji od Bedřicha na chvíli odpočinout,“ řekl herec Blesku.

„Když žijete s nějakou rolí sedmnáct let, dojde k průniku vás a vaší postavy. Postava přebírá částečně i vaše charakterové vlastnosti a rysy. A já jsem došel do fáze, kdy jsem začal s Bedřichem ztrácet kontakt. Oddělili jsme se,“ vysvětluje.

K jeho odchodu se vyjádřila také jeho seriálová partnerka Ljuba Krbová, která si nyní bude muset zvyknout na to, že Jastraban nebude na scéně. Jeho rozhodnutí chápe, Ulice je podle ní velmi náročný projekt, který zabere mnoho času.

Mohou se diváci těšit na návrat?

Naznačila ale, že by se Bedřich mohl do Ulice ještě vrátit. „Vzhledem k tomu, že Bedřich nezemřel… tak znáte to. Nikdy neříkej nikdy. Návrat je možný a já si myslím, že je to věc jistého odpočinku,“ myslí si herečka. Fanoušci by navíc ocenili, kdyby se tito dva vrátili k sobě.

Jastraban přiznal, že se chce věnovat hlavně rodině, protože jeho žena končí na mateřské, zároveň jsou ale děti ještě malé. „Manželka po letech skončila mateřskou, ale děti jsou stále ještě malé. Takže i doma se dějí velké změny a já potřebuji víc času, abych mohl ženu vykrýt, když je potřeba.“

Oblíbeného herce společně s Ljubou Krbovou ale můžete vidět v divadle, kde budou hrát manželský pár. Pokud se vám tedy stýská po této dvojici, která v seriálu Ulice měla hlavní roli, můžete navštívit divadlo Metro, kde si zahrají v komedii Miluji tě, tak mě nech.

Zdroj: Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články